گیفت کارت
گیفت کارت

پس از موفقیت یک بازی ایرانی در سطح بین المللی؛ توزیع بازی”جاده‌های نبرد” در بازار داخلی

۲۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۸

تولیدکننده بازی”جاده های نبرد” با بیان اینکه این بازی در سبک استراتژی (برج‌های دفاعی) و با استفاده از موتور بازی سازی کاملا داخلی SeganX طراحی و ساخته شده است. گفت: این بازی به زودی در بازار داخلی توزیع خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای،”سجاد بیگ جانی” با یادآوری اینکه بازی رایانه‌ای “جاده‌های نبرد” در سبک استراتژی (برج‌های دفاعی) و با استفاده از موتور بازی سازی کاملا داخلی SeganX طراحی و ساخته شده است، گفت: این بازی به زودی بر روی کنسول نسل جدید Xbox ONE عرضه خواهد شد.
وی ادامه داد: بازی رایانه ای “جاده های نبرد” با عنوان انگلیسی “Rush for Glory” محصول استودیو بازی سازی پارسه است.
به گفته مدیر پروژه بازی رایانه‌ای جاده‌های نبرد، این بازی هنوز در داخل ایران منتشر نشده است، اما توانسته در داخل و خارج از ایران توجه علاقه‌مندان به این سبک از بازی‌ها را به خود جلب کند.
وی ادامه داد: بازی رایانه‌ای “جاده‌های نبرد” در حال حاضر توسط یک ناشر آلمانی در کشورهای آلمان، انگلستان، آمریکا، لهستان، چک و همچنین شبکه استیم و دیگر فروشگاه های دیجیتالی در حال عرضه است.
بیگ جانی افزود: برای ارایه محصول بر روی کنسول ما قصد داریم تا تغییرات زیادی در بازی اعمال کنیم، این تغییرات شامل گیم پلی بازی، نحوه کنترل بازی و استفاده از کنترلر کنسول، اضافه کردن و تغییر دادن مراحل، کاراکترها و المان های بازی است.
وی به انتشار بازی در داخل کشور اشاره کرد و گفت: قطعا بازار داخل ایران از ظرفیت بالایی برخوردار است و ما مشتاق عرضه بازی در داخل ایران هستیم اما هنوز ناشر مناسبی در داخل پیدا نکرده‌ایم.
مدیر پروژه بازی رایانه ای جاده های نبرد افزود: هم اکنون سخت افزار مخصوص تولید بازی برروی کنسول توسط ماکروسافت و به واسطه ناشر آلمانی به ایران ارسال شده و در اختیار تیم تولید قرار گرفته است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید