تازه ترین سوال و جواب ها با حضور Phil Spencer | نبود تمرکز بر روی تکنولوژی 3 بعدی و خبرهای خوب در ماه ژانویه

۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۷

آقای Phil Spencer که به عنوان رئیس بخش Xbox در شرکت مایکروسافت فعالیت دارند، زیاد عادت دارند که در سایت توئیتر میان هواداران حاضر شوند تا سوالات آنها را جواب دهند. اینبار باز هم ما شاهد ارائه اطلاعات جالبی از سوی ایشان هستیم و شما می توانید در ادامه مطلب یک جمع بندی از صحبت های ایشان را مرور کنید. با ما همراه باشید.

اول از همه هواداران جویا شده اند که آیا Gears of War جدید برای Xbox One، از تکنولوژی 3 بعدی استفاده خواهد کرد که مشابه آن را هم در Gears of War 3 دیده بودیم؟ فعلا که اینطور نیست و تمرکز سازندگان بر روی چنین چیزی نمی باشد. آقای Phil Spencer گفته اند:

ما هنوز Gears جدیدی را معرفی نکرده ایم اما در حال حاضر استدیوهای اصلی ما، وقت و تمرکز چندانی بر روی قابلیت 3 بعدی نمی گذارند.

۲۱ ژانویه ۲۰۱۵ (مصادف با ۱ بهمن) روز ویژه ای برای مایکروسافت است زیرا آنها یک کنفرانس ویژه برای Windows 10 در نظر دارند. آقای Spencer گفته اند که در این مراسم ما شاهد اخباری برای دارندگان PC و Xbox خواهیم بود.

فکر میکنم چیزهایی که نمایش داده می شوند، برای هر دو قشر بازیکنان PC و Xbox جالب خواهد بود.

نسل هشتم کنسول های مخصوص بازی های ویدئویی، تا به این لحظه خیلی بیش از حد بر روی گرافیک تاکید داشته اند. خیلی از بازیکنان به دنبال تحول در بخش گیم پلی نیز هستند. آقای Spencer در پاسخ به این مسئله گفته اند:

قبل از اینکه این نسل بخواهد پایان یابد، ما شاهد تکنولوژی های نسل بعد (نه فقط گرافیک و فیزیک) از سوی شرکت های مختلف خواهیم بود. تحول بازی های ویدئویی قدرتمند است.

از همه جالب تر در حال حاضر تاریخ ۲۱ ژانویه است. یعنی چه چیزی معرفی خواهد شد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید