مایکروسافت: وقت آن رسیده است تا در رابطه با گیمینگ بر روی Windows صحبت کنیم

۲۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۷

بله … ما از هر چندگاهی دائما شاهد این صحبت از سوی شرکت مایکروسافت هستیم که می خواهند به بازی های ویدئویی بر روی سیستم عامل ویندوز Windows اهمیت بدهند. در این مدت حقیقت هیچ گونه کار مفیدی صورت نگرفته و آنها صرفا Games For Windows Live را به جان بازی های مختلف انداختند و مایه دردسر شدند. Windows 10 عوض نهمین نسخه Windows در راه است و مایکروسافت دوباره همین بحث های همیشگی را شروع کرده اما آیا اینبار، واقعا شاهد تغییری شگرفت در کارهای مایکروسافت خواهیم بود؟ برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

اعضای شرکت مایکروسافت رسما در سایت توئیتر گفته اند که دیگر “وقت آن رسیده است تا در رابطه با گیمینگ بر روی Windows صحبت کنیم” و همین مسئله هم در تاریخ 21 ژانویه 2015 (مصادف با 1 بهمن) عملی خواهد شد.

آقای Phil Spencer به عنوان رئیس بخش Xbox در شرکت مایکروسافت گفته اند:

من در ماه ژانویه تمرکز بیشتری بر روی کارهای فعلی با Win10 خواهم داشت و وقت آن رسیده است تا ما در رابطه با گیمینگ بر روی Windows صحبت کنیم.

این مسئله بیانگر یک مراسم ویژه برای Windows 10 می باشد که در شعبه ردموند مایکروسافت برگزار خواهد شد. در این کنفرانس، افراد ارشدی همچون Terry Myerson،Joe Belfiore و Phil Spencer حضور خواهند داشت و تمامی در رابطه با Windows صحبت می شود. تاریخ برگزاری این مراسم 21 ژانویه (مصادف با 1 بهمن) می باشد.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.