شایعه: تاریخ انتشار Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain مشخص شد

۱ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۲

اینطور که از شواهد بر می آید، اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار عنوان Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain لو رفته و برروی سایت ها قرار گرفته است. با ما در ادامه مطلب همراه شوید.

ظاهرا تاریخ انتشار عنوان Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain برابر با 24 فبریه سال 2015 می باشد. این اطلاعات توسط پستی از سوی یک طرفدار با نام Mikefancypants بدست آمده است. او فردی است که در فروشگاه فروش بازی کار می کند و می گوید این تاریخ انتشار قبلا 31 دسامبر 2014 بوده است اما او مجدد و برای بررسی بیشتر به سراغ تاریخ انتشار رفته که با تاریخ جدیدی برابر با 24 فبریه 2015 مواجه می شود.

تصویر منتشر شده از سوی وی:

هر فروشگاهی که ایشان در آن کار می کنند، تنها فروشگاهی نیست که این تاریخ را نشان می دهد. تمامی فروشگاه های Microsoft Store, Rakuten, و Smart Game Shopper همین تاریخ را نیز، نشان می دهند.
شاید این تاریخ هم فقط برای نگه داشتن بازی در معرض دید عموم بوده و مجدد تغییر کند اما نکته جالب این است که تاریخ انتشار برابر با سه شنبه بوده که اکثر بازی ها در این تاریخ در آمریکا منتشر می شوند.
به هر حال فبریه نزدیک می باشد و Konami باید هرچه زودتر تاریخ انتشار این عنوان را اعلام نماید. ولی فعلا بهتر است این خبر را در حد یک شایعه بدانیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید