تاریخ انتشار بازی استراتژیک Grey Goo اعلام شد

۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۱

شرکت Petroglyph (متشکل از برخی کارمندان Westwood Studios)به همراه اعضای استدیو Grey Box، جدیدترین بازی خود را با نام Grey Goo و سبک استراتژیک همزمان مدت زیادی می شود که معرفی کرده اند. حال در جدیدترین آپدیت خبری بر این بازی، ما شاهد اعلام تاریخ انتشار رسمی عنوان مذکور بر روی سایت Steam هستیم. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

سازندگان در توضیحات خود گفته اند که جدیدترین آزمایشات بخش آلفا باعث شده تا اینکه آنها زمان دقیقی را برای انتشار و به پایان رساندن مراحل ساخت داشته باشند. این تاریخ 23 ژانویه 2015 (مصادف با 3 بهمن) است. در ادامه گفته شده که از این پس ما شاهد نمایش های بیشتری خواهیم بود.

طبق توضیحات سازندگان در گذشته، بازی Grey Goo به بهترین شکل ساخت و ساز پایگاه (Base)، مدیریت واحدها و جنگ در فضا را به نمایش در خواهد آورد. همچنین قول داده شده یک سری موارد کسل کننده که بعضا بازی های این سبک دچار آن می شوند حذف شود و تمرکز بر روی یک بازی تاکتیکی مبتنی بر ساخت پایگاه و گیم پلی کلاسیک RTS خواهد بود. این بازی دارای سه فرقه است: گروه Beta، انسان ها و Goo. هر کدام استراتژیک ها و واحدهای منحصر به فرد خود را دارا هستند و شما می توانید به صورت تک نفره، Co-op و یا چند نفره آن را تجربه کنید. هوش مصنوعی در بازی Grey Goo بر اساس ایده های آژانس تحقیقات پیشرفته بر روی سیستم پدافند (DARPA – سازمانی که در دنیای واقعی وجود دارد) طراحی خواهد شد و هر مسابقه بجای اینکه از پیش تعیین شده باشد، منحصر به فرد خواهد بود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید