تاریخ انتشار بازی Conan Unconquered مشخص شد

۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

بازی Conan Unconquered جدیدترین ساخته‌ی استودیوی پتروگلایف (Petroglyph) است که اواخر بهار سال جاری در دسترس دوست‌داران سبک استراتژیک قرار خواهد گرفت. این بازی که توسط سازندگان سابق سری Command and Conquer توسعه یافته است، بازی‌بازان را در یک پایگاه در میان صحرا و در مقابل گروه عظیمی از دشمنان قرار می‌دهد. شما برای مبارزه با گروه‌های مختلف دشمنان که رفته رفته قدرتمندتر می‌شوند، به قهرمانان افسانه‌ای و بسیاری امکانات دیگر دسترسی خواهید داشت.

بازی Conan Unconquered در قالب دو نسخه‌ی استاندارد و لوکس (Deluxe Edition) به بازار عرضه خواهد شد. نسخه‌ی لوکس بازی که ۴۰ دلار قیمت دارد شامل نسخه‌ی اصلی این عنوان، یک قهرمان ویژه با نام Kalanthes، یک بسته‌ی الحاقی انحصاری شامل ارتش قهرمانان شاه Conan، موسیقی‌های بازی و یک کتاب قصه‌ی الکترونیکی براساس داستان کوتاه Black Colossus می‌شود.

بازی‌بازان در کنار مبارزه با انبوه دشمنان، می‌توانند به گشت و گذار در نقشه و خرابه‌های باستانی موجود پرداخته و آیتم‌ها و نیروهای افسانه‌ای موجود در بازی را نیز کشف کنند. این بازی در کنار حالت داستانی و تک‌نفره، از حالت Co-Op نیز پشتیبانی می‌کند که به ۲ کاربر اجازه می‌دهد یک پایگاه را به صورت مشترک کنترل کرده و در کنار یکدیگر با دشمنان مبارزه کنند.

بازی Conan Unconquered در تاریخ ۹ خرداد ماه سال جاری (۳۰ می سال ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید از امروز این بازی را از طریق پلتفرم استیم پیش‌خرید کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید