بسته جدید بازی XCOM 2: War of the Chosen با نام Tactical Legacy معرفی شد

۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵

استودیو فیراکسیس گیمز (Firaxis Games) با همکاری شرکت ۲K گیمز بسته جدیدی را برای بازی XCOM 2: War of the Chosen  در رایانه‌های شخصی با نام Tactical Legacy معرفی کرده‌اند که جزئیات کامل آن همراه با تریلر در ادامه موجود است.

این بسته جدید سه حالت تحت عناوین Legacy Operations ،Skirmish و Challenge را به بازی اضافه می‌کند.

بخش Legacy Operations دارای چهار داستان جدید است که وقایع آن بین بازه زمانی دو عنوان XCOM: Enemy Unknown و XCOM 2 جریان دارد. شما کنترل شخصیت Bradford به عنوان فرمانده دفتر مرکزی (Central Officer) و دیگر رهبران مقاومت را بر عهده خواهید داشت و در محیط‌های جدید و بازسازی شده از عناوین Enemy Unknown/Within به مبارزه با موجودات بیگانه خواهید پرداخت. در این بخش خبری از مدیریت پایگاه نیست و پشت سر هم فقط در درگیری‌های مختلف شرکت خواهید کرد. خبر خوب برای آن کسانی که به Enemy Unknown/Within علاقه‌مند بودند این است که سلاح‌ها و زره‌های موجود در این عناوین، به XCOM 2 در کناردیگر امکانات اضافه خواهد شد.

در بخش Skirmish شما می‌توانید یک نقشه را با ماموریت‌ها، دشمنان، تجهیزات و دیگر مکانیزم‌های مورد نظر خود طراحی کنید.

بخش Challenge هم به شما اجازه می‌دهد بیش از یکصد چالش War of the Chosen را هر چندبار که می‌خواهید تکرار کنید.

در بحث موسیقی می‌توانید یکی از بازی‌های XCOM 2 ،Enemy Unkown یا عنوان اصلی و قدیمی XCOM: UFO را انتخاب کنید.

برای تهیه بسته The Tactical Legacy شما باید حتما بازی XCOM 2 همراه با بسته الحاقی آن یعنی War of the Chosen را تهیه کرده باشید. این محتوای قابل دانلود از ۱۷ مهر ۱۳۹۷ (۹ اکتبر ۲۰۱۸) در دسترس قرار می‌گیرد و کسانی که عناوین یاد شده را داشته باشند، می‌توانند آن را تا ۱۲ آذر ۱۳۹۷ (۳ دسامبر ۲۰۱۸) به صورت رایگان تهیه کنند در غیر این صورت باید مبلغ ۷٫۹۹ دلار پرداخت کنید.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید