از هم اکنون نسخه ی دیجیتالی Assassin’s Creed Unity را برای Xbox One پیش خرید کنید

۳ آبان ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۲

هم اکنون مشخص شده است که بازیبازان مشتاق برای پیش خرید بازی Assassin’s Creed Unity بر روی کنسول نسل هشتمی Xbox One می توانند برای این کار اقدام نمایند. به این ترتیب و با ویژگی که مایکروسافت به ارمغان آورده است شما با این کار می توانید با انتشار بازی به دانلود کردن و استفاده از آن بردازید.

بر اساس اطلاعات منتشر شده افرادی که نسخه ی دیجیتالی Assassin’s Creed Unity را پیش خرید کنند در روز 11 نوامبر می توانند بازی اصلی را به همراه به روزرسانی هایی که در روز اول انتشار بازی برای هواداران منتشر می شود را دریافت نمایند. همچنین در حال حاضر دو نسخه برای پیش خرید موجود می باشد که به شرح زیر هستند :

نسخه ی استاندارد ( معمولی ) : قیمت این بسته برابر با 59.99 دلار قرار داده شده است که شامل بازی اصلی و  برخی ماموریت های خاص و مربوط به انقلاب ( انقلاب فرانسه ) می شود.

نسخه ی طلایی Xbox One : قیمت این نسخه برابر با 89.99 دلار قرار داده شده است که شامل محتویات نسخه ی معمولی بازی و Season Pass های این عنوان می شود.

در پایان شایان به ذکر است که AC : Unity در تاریخ 11 نوامبر سال جاری برای پلتفرم های PC / PS4 و Xbox One روانه ی بازار گیم می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید