GTA V بر روی PS4 با کیفیت 1080p اجرا خواهد شد | مجله ی OPM بیشتر توضیح می دهد

۲ آبان ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۲

اوایل این هفته در باره ی ویژگی های بازی Grand Theft Auto V بر روی  PlayStation 4 و مواردی که به آن در Official PlayStation Magazine  اشاره می شود صحبت هایی انجام شده بود. اینک اولین اطلاعات از OPM در این باره به بیرون درز کرده است که از اجرا شدن GTA V با کیفیت 1080p بر روی PS4 حکایت می کند و بیان داشته است کیفیت این عنوان نفسی تازه در کالبد نسل هشتم خواهد دمید.

علاوه بر موارد اشاره شده از برخی ویژگی های دیگر در باره ی نسخه ی نسل بعدی این بازی سخنی بیان شده است که به شرح زیر می باشند :

ارئه ی کیفیت 1080p، بهبود دید از فاصله های دور،  حیات وحش جدید، چیزی در حدود 100 آهنگ جدید، نسخه ی بهبود یافته ی  GTA Online.

همچنین هم اکنون تصاویری از صفحات مجله ی OPM که به این مطالب یا سایر ویژگی های نسخه ی نسل هشتمی GTA V اشاره کرده است منتشر شده است که در پایین می توانید آنها را مشاهده نمایید. در پایان شایان به ذکر است که عنوان GTA V در تاریخ 18 نوامبر سال جاری بر روی کنسول های نسل هشتمی و مدتی بعد برای رایانه های شخصی منتشر می شود و اینطور که پیداست کیفیت نسخه ی PS4 این بازی 1080p می باشد اما تا به این لحظه اطلاعاتی در باره ی نسخه ی Xbox One منتشر نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید