به روز رسانی جدید بازی Shadow of Mordor قابلیت Photo Mode را اضافه خواهد کرد

۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۲

درون بازی Mordor، چشم اندازی زیبا و متناسب با مکان اصلی توصیف شده در کتاب و فیلم دارد. به تازگی سازندگان بازی و استودیو Monolith اعلام کردند که قصد دارند قابلیت Photo Mode که از طریق آن می توانید از بازی عکس بگیرد را به بازی اضافه کنند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بر اساس گفته های این استودیو قابلیت Photo Mode از طریق یک بهینه ساز (Patch) با حجم حدود 600-700 مگابایت برای کنسول های PS4 و Xbox One اضافه خواهد شد.

شما پس از فعال کردن این قابلیت از طریق تنظیمات بازی می توانید با کلیک بر روی آنالوگ سمت چپ از صحنه ی مورد نظر تصویر بگیرید و سپس تغییراتی از روی آن اعمال کنید.

با وجودی که هنوز Xbox One از این قابلیت پشتیبانی نمی کند، این ویژگی در Xbox One فایده ای ندارد و کاربران نمی توانند از آن استفاده کنند. البته در اینترنت تصاویری منتشر شده است که نشان دهنده این است که در این بازی برای نسخه Xbox One هم قابلیت Photo Mode وجود دارد. به همین خاطر ممکن است با آپدیتی از سوی مایکروسافت این قابلیت به این کنسول اضافه شود. علاوه بر آن دارندگان PS4 به راحتی از این ویژگی می توانند استفاده کنند و از تصویر مورد نظر عکس بگیرند.

بعد از عرضه این پچ شما می توانید از محیط و چشم انداز زیبای بازی تصاویر با کیفیتی بگیرید.

امید می رود که قابلیت Photo Mode بر روی بازی های دیگر هم اعمال شود و به یکی از ویژگی های کنسول های نسل هشتم تبدیل شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید