قابلیت Photo Mode به بازی Death Stranding اضافه شد

۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

در حالی که چند روز پیش استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) خبر از اضافه شدن قابلیت Photo Mode به نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی Death Stranding داده بود، این ویژگی امروز به‌صورت رسمی منتشر شد.

Death Stranding شاید برای خیلی از بازی‌بازان خسته‌کننده و حوصله سربر باشد، اما کمتر کسی است که بتواند مناظر زیبا و جهان منحصربفردش را زیر سوال ببرد. اگر چه مزیت‌های بصری این بازی و نیاز ضروری به قابلیت Photo Mode در هیاهوی انتقادات به المان‌های گیم‌پلی و داستان‌سرایی آخرین اثر هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، بازی‌ساز ژاپنی، گُم شد اما سرانجام پس از ماه‌ها انتظار استودیوی کوجیما پروداکشنز با ارسال توییتی در حساب رسمی خود، خبر از انتشار این ویژگی برای کاربران نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این عنوان داده است:

می‌دانم تمام شما منتظر این بودید. آخرین به‌روزرسانی (نسخه‌ی ۱٫۱٫۱۲) بازی Death Straniding هم‌اکنون در دسترس قرار دارد و شامل قابلیت Photo Mode می‌شود! تغییر دادن زاویه، رنگ‌ها، قاب‌ها، حالت‌ها و… چه تصاویری شکار خواهید کرد؟

به‌علاوه تصویر پائین نیز به این توییت ضمیمه شده است:

Death Stranding که هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ قابل‌بازی است، در تاریخ ۱۳ خرداد ماه ۱۳۹۹ (۲ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد. نقد و بررسی، ویدئوی تحلیل فنی و آلبوم موسیقی‌های متن این عنوان از طریق وب‌سایت گیمفا در دسترس شما قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید