تماشا کنید: جدیدترین بروزرسانی بازی Middle-earth: Shadow of War منتشر شد

۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸

به تازگی جدیدترین بروزرسانی بازی Middle-earth: Shadow of War به همراه اولین بسته الحاقی آن منتشر شده است که جزئیات آن را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

تقریبا یک ماه پیش، بازی Middle-earth: Shadow of War به عنوان دومین نسخه از این سری بازی منتشر شد که توانست با کسب نمرات نسبتا خوب، باری دیگر طرفداران این بازی را خوشحال کند. حال بعد از گذشت مدت زمانی از انتشار بازی Middle-earth: Shadow of War، به تازگی جدیدترین بروزرسانی این عنوان به همراه اولین بسته الحاقی آن منتشر شده است که یکی از قبیله‌های جدید اورک‌ها را به بازی اضافه می‌کند. بسته الحاقی Slaughter Tribe Nemesis، به عنوان نخستین بسته الحاقی این بازی، قبیله Slaughter را به همراه خود دارد و طبق گفته سازندگان، اورک‌های این قبیله، به عنوان اورک‌های مکار در بازی شناخته می‌شوند.

به همراه عرضه این بسته الحاقی جدید، یک تریلر جدید هم منتشر شده که قبیله Slaughter را، بیش از پیش به طرفداران این بازی معرفی می‌کند. درجه خشونت این تریلر به حدی بالا بوده که تماشای آن به همه‌ی افراد پیشنهاد نمی‌شود.

همان طور که در بالا ذکر شد، به همراه این بسته الحاقی، جدیدترین بروزرسانی بازی Middle-earth: Shadow of War هم منتشر شده است که مشکلات آزار دهنده و مهم بازی را برطرف خواهد کرد. مشکلاتی از قبیل طولانی شدن صفحه بارگذاری بازی و گیر کردن شخصیت اصلی به برخی از اشیاء! در ادامه می‌توانید تغییرات جدیدی که در این بروزرسانی در بازی اعمال شده است را مطالعه کنید:

  • رفع شدن مشکل طولانی بودن صفحه بارگذاری بازی که باعث می‌شد بازیکنان زمان زیادی برای به اتمام رسیدن این صفحه، صرف کنند.
  • رفع مشکل گیر کردن شخصیت اصلی بازی یعنی تالیون (Talion) به اشیاء و ساختمان‌ها و در زمان‌هایی که او بی حرکت مانده و همین موضوع، سبب می‌شد تا بازیکنان بازی را به طور کامل از اول اجرا کنند.
  • رفع مشکل بیرون افتادن تالیون از محیط بازی که تنها راه پشت سر گذاشتن این مشکل، راه اندازی مجدد بازی بود.
  • رفع مشکل به نمایش در آمدن پیام Invalid ID، در برخی از لحظلات بازی

اولین بسته الحاقی بازی Middle-earth: Shadow of War با نام Slaughter Tribe Nemesis ، هم اکنون برای این عنوان در دسترس است و بازیکنان این بازی قادر خواهند تا در کنار این بسته الحاقی، جدیدترین بروزرسانی آن را جهت رفع مشکلات ذکر شده، دریافت کنند. دومین بسته الحاقی بازی که در ماه دسامبر مصادف با آذر-دی ماه، عرضه خواهد شد، قبیله Outlaw را به بازی اضافه خواهد کرد.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی قبیله Slaughter را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Middle-earth: Shadow of War، در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی اسیتشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید