شایعه : GTA V بر روی PS4 و Xbox One در تاریخ 1 November عرضه می شود | فروشگاه Game توضیح می دهد

۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۷

هم اکنون فروشگاه Game اعلام کرده است که تاریخ انتشار موقت عنوان Grand Theft Auto 5 بر روی PlayStation 4 و Xbox One  اولین روز از ماه نوامبر سال جاری می باشد. در همین زمینه این فروشگاه  بعد از ظهر امروز در twitter  به هواداران این دو کنسول اعلام کرد که تاریخ انتشار این بازی بر روی دو کنسول مذکور مشخص شده است، در ادامه و به دلیل سوال های مکرر فروشگاه Game تاریخ بدست آمده  را اعلام  کرد. 

این فروشگاه در پاسخ به سوالات هواداران این چنین بیان کرد :

تاریخ عرضه ی  Grand Theft Auto 5  بر روی  PS4 و Xbox One اولین روز نوامبر می باشد، این موضوع هیجان انگیز است! اگر شما این بازی را پیش خرید نکرده اید هم اکنون این کار را انجام دهید زیرا تا مدتی دیگر این بازی در فروشگاه ها پیدا نمی شود.

البته این موضوع فعلا در حد یک شایعه می باشد و تنها می بایست صبر کرد و دید که آیا شرکت شرکت راکستار در نهایت چه زمانی سکوت خود را می شکند و تاریخ انتشار رسمی بازی را اعلام می کند. زیرا تا کنون این شرکت تنها به بیان اینکه عنوان GTA V در پاییز سال جاری بر روی PC / PS4 و Xone منتشر می شود بسنده کرده است. در پایان می بایست خاطر نشان کرد که حقیقت داشتن  ادعای فروشگاه  Game از راکستار پرسیده شده است ولی هنوز این شرکت پاسخی به سوالات نداده است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید