Gamescom 2014 : اطلاعاتی فوق العاده از Assassin’s Creed : Unity منتشر شد

۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۲

در خلال کنفرانس مایکروسافت در Gamescom 2014 یک تریلر کوتاه و البته جذاب از عنوان Assassin’s Creed Unity منتشر شد. حال اطلاعات فراوانی از این عنوان منتشر شده است که بخش های مختلف بازی نظیر داستان و گیم پلی را در بر می گیرد و همچنین مشخص می کند چرا در آخرین تریلر سینماتیک بازی، آرنو قصد دارد شخصیتی به نام الیزه را نجات دهد.


داستان

همان طور که در اطلاعات پیشین بازی اعلام شده است، خانواده آرنو از دوران گذشته عضو محفل اساسین ها بوده اند و در نتیجه پدر او نیز یک اساسین بوده است. پدر او همواره در حال جدال با یک تمپلار بوده است و جالب است که آن تمپلار پدر الیزه است. هیچ کدام از آن ها در این جدال پیروز نشدند ولی به دلیل قابلیت های یکدیگر برای هم احترام زیادی قائل بودند. طی یک اتفاق پدر آرنو کشته می شود و پدر الیزه که احترام زیادی برای او قائل بود آرنو را به سرپرستی می پذیرد و به نوعی آرنو پسر خوانده یک تمپلار می شود. شاید به نظر برسد که آرنو نیز همانند هیتم کنوی تحت تعالیم یک تمپلار قرار گرفته باشد ولی پدر الیزه تصمیم می گیرد تا آرنو را به فرقه ی تمبپلار ها وارد نکند و اجازه دهد وی راه پدرش را ادامه دهد. در واقع آرنو هیچ وقت اطلاع ندارد که پدر الیزه تمپلار است. آرنو و الیزه کنار یکدیگر رشد می کنند و به تدریج عاشق یکدیگر می شوند ولی سرنوشت آن ها را مقابل هم قرار می دهد. پدر الیزه توسط اساسین ها کشته می شود وی تصمیم می گیرد تا برای انتقام به تمپلار ها بپیوندد، در نتیجه آرنو متوجه می شود که وی عضو تمپلار ها است. کنش و چالش اصلی داستان نیز درگیری های درونی آرنو است. او از یک سو باید به وظایف خود به عنوان عضوی از اساسین ها عمل کند اما از سوی دیگر به دختری علاقه دارد که یک تمپلار است. این درگیری درونی است که جلوه ی دیگری به شخصیت آرنو می دهد. ۲۰ دقیقه ی ابتدایی بازی در زمان حال فوق العاده هیجان انگیز و شوکه کننده خواهد بود.

گیم پلی

حرکات پارکور از ابتدا بازنویسی شده است به طوری که شما می توانید تمام راه را از روی ساحتمان ها بدون هیچ توقفی طی کنید. در بازی یک حالت ویژه برای مخفی کاری وجود دارد که با زدن یک دکمه وارد حالت مخفیانه می شوید و با توجه به محیط این حالت شما را مخفی می کند. برای مثال هنگامی که در پشت یک جسم هستید، با زدن این دکمه آرنو می نشیند و هنگامی که در جمعیت حضور دارید، سعی می کند خود را در میان جمعیت نا پدید کند. دوربین بازی نیز به طور اتوماتیک تغییر می کند. هنگامی درگیری ها، دوربین سعی می کند بهترین زاویه ی ممکن نسبت به دشمن را داشته باشد. احتمالا شنیده اید که در بازی تونل های زیر زمینی پاریس نیز وجود دارند اما قدمت این تونل ها به دوران روم باستان باز می گردد و استخوان های بسیاری از مردم در آن ها انباشته شده است که آرنو قادر است آزادانه در آن ها قدم بزند. در بخش مدرن شاهد یک رویه ی کاملا جدید خواهید بود و حتی ممکن است درگیری های اول شخص نیز در این بخش وجود داشته باشد. آرنو دارای کمربندی همچون کمبرند بتمن است. شما می توانید این کمربند را مطابق سلیقه خود شخصی سازی کنید و تجهیزات بیشتری به آن اضافه کنید. در هر لحظه توانایی نمایش ۳۰۰۰۰ نفر در بازی وجود دارد.

Assassin’s Creed : Unity در دوران انقلاب کبیر فرانسه جریان دارد. این بار Assassin ها به مردم پیوسته اند و این شورش را، به طور مخفی رهبری می کنند. شخصیت اصلی این عنوان Arno Dorian نام دارد و یکی از اسلحه های اصلی او، یک کمان کوچک مخفی در کنار خنجر مخفی او است. Ubisoft اعلام کرده است که این عنوان می تواند همانند نسخه دوم، تبدیل به یک شاهکار شود. وجود سلاح های مختلف، خشونت هیجان انگیز، حضور دیگر Assassin ها در کنار شما و گرافیک نسل هشتمی و قدرتمند این عنوان، حاکی از آن است که به احتمال زیاد، Ubisoft با عرضه ی این نسخه به ریشه های این فرنچایز بازگردد. بهبود بسیار در سیستم حرکتی، یکی دیگر از المان های مثبت بازی خواهد بود. این عنوان به طور انحصاری برای نسل هشتم و PC در تاریخ ۲۸ اکتبر ( ۶ آبان ۱۳۹۳ ) منتشر خواهد شد و خبری از نسل هفتم نخواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید