شایعات جدیدی در رابطه با زمان انتشار نسخه های نسل هشتمی GTA V منتشر شد : ۱۴ نوامبر زمان سرقت از PC است

محمـد حسین صفری
۲۱ تیر ۱۳۹۳ - 11:32

ابتدا انتظار ها برای تایید شدن عنوان GTA V بر روی کنسول های نسل هشتمی و PC  عده ی کثیری را تا مرز جنون پیش برد و حال مشخص شدن تاریخ انتشار این عنوان نیز باعث دردسر برای طرفداران شده است. به تازگی یک فروشگاه دانمارکی تاریخ انتشار این عنوان را ذکر کرده است که بر اساس آن GTA V در زمانی عرضه می شود که ۳ عنوان Call of Duty : Advanced Warfare ،The Crew و Halo : The Master Chief Collection عرضه خواهند شد.

طبق اعلام این فروشگاه، بازی در اروپا به طور معمول در روز جمعه ۱۴ نوامبر ( ۲۳ آبان ۱۳۹۳) عرضه می شود در حالی که تاریخ انتشار بازی در آمریکای شمالی روز شنبه، ۱۱ نوامبر ( ۲۰ آبان ۱۳۹۳) می باشد. البته این فروشگاه تنها تاریخ انتشار بازی در اروپا را ذکر کرده است ولی طبق رویه ی عادی بازی ها ۳ روز قبل در آمریکای شمالی منتشر می شوند و عملا تاریخ انتشار بازی در آمریکای شمالی طبق اعلام این خرده فروشی، ۱۱ نوامبر خواهد بود. علاوه بر این این وب سایت، از اولین سایت هایی بود که اعلام کرد GTA V بر روی کنسول های نسل هشتمی و PC نیز منتشر می شود که سرانجام راکستار در E3 2014 این مسئله را تایید کرد. با این حال تمامی این تاریخ ها حدس و گمان است ولی چیزی که می توان از آن اطمینان داشت این است که راکتسار این عنوان را در ماه های پایانی سال ۲۰۱۴ و تعطیلات کریسمس عرضه خواهد کرد تا فروش آن بیشتر شود. اگر این تاریح حقیقت داشته باشد، GTA V در زمانی عرضه می شود که ۳ عنوان بزرگ دیگر یعنی Call of Duty : Advanced Warfare ،The Crew و Halo : The Master Chief Collection نیز عرضه خواهند شد.

به نظر شما آیا راکستار آن قدر به این عنوان اعتماد دارد که آن را همزمان با Call of Duty : Advanced Warfare راهی بازار کند یا این کار یک ریسک بزرگ است؟ آگر این دو بازی همزمان عرضه شوند، به نظر شما کدام یک فروش بیشتری خواهند کرد؟ مسلما جدال این دو عنوان پر فروش بسیار جذاب خواهد بود.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید