تصاویر اختصاصی گیمفا از دوبله بازی ارتش فرازمینی (معرفی فریدون محرابی” در نفش “آریا” )

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۸

در این قسمت تصاویر کاملاً اختصاصی از پشت صحنه صداگذاری (دوبله) بازی ارتش فرازمینی و همچنین معرفی صداپیشه ی شخصیت اصلی بازی آقای فریدون محرابی را می توانید مشاهده کنید

با توجه به اهمیت بالای این بخش و پیشنهادهای بیشمار طرفداران بازی جهت حضور بهترین صداپیشه گان کشور، از نام آشناترین هنرمردان عرصه ی صداگذاری و تئاتر دعوت به همکاری شده است. در اینجا با معرفی صداپیشه ی شخصیت اصلی بازی با شما خواهیم بود :
-فریدون محرابی” در نفش “آریا” – عنوان کاراکتر اصلی بازی
فریدون محرابی لیسانس بازیگری را از دانشگاه هنر و معماری و فوق لیسانس کارگردانی و بازیگری را از دانشکده سینما و تئاتر دریافت کرده است. او اگرچه در سریال هایی چون مدار صفر درجه، مرگ تدریجی یک رویا، به کجا چنین شتابان، آشپزباشی ، خانه بی پرنده و کارهای تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است، اما در واقع محرابی به عنوان یکی از بازیگران و کارگردان های مطرح رادیویی به حساب می آید که سال هاست نقش های متنوع رادیویی را پشت میکروفن مرکز نمایش رادیویی به واقعیت تبدیل کرده و کارگردانی نمایش های رادیویی مختلفی را عهده دار بوده است. فریدون محرابی به عنوان کاندیدای بهترین بازیگر “جشن بازیگر” خانه تئاتر برای بازی درنمایش «خون و گل سرخ» برگزیده شده است،، جشن بازیگر خانه تئاتر امشب (20 اردیبهشت ماه) ساعت 19 در تالار اصلی مجموعه تئاترشهر برگزار می شود. با توجه به سوابق و تشابه آقای محرابی به کاراکتر “آریا” از ایشان دعوت کردیم تا در بازی ارتش های فرازمینی نقش آفرینی کنند. امیدواریم با توجه به رقابت سخت ایشان با بزرگانی چون فرهاد آئیش، آتیلا پسیانی و پارسا پیروزفر و … امشب شاهد انتخاب فریدون عزیز باشیم. در خبرهای بعدی شاهد معرفی دیگر صداپیشه گان و مدیر دوبلاژ خواهیم بود.

همچنین طرفداران و علاقه مندان به بازی ارتش فرازمینی برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به صفحه فیس بوک بازی مراجعه کنند.

صفحه فیس بوک بازی ارتش فرازمینی

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید