رمان Watch Dogs در راه است : با پیش زمینه های داستان بازی بهتر آشنا شوید

۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۳

هنگام معرفی Watch Dogs در جریان E3 2012 یوبی سافت ویدیویی را منتشر کرد که در آن پیش زمینه های داستان بازی به طور خلاصه در ذکر شده بود. حال یوبی سافت برای اینکه طرفداران به خوبی با پیش زمینه های داستان بازی و اینکه داستان بازی چگونه شکل گرفته است آشنا شوند، رمانی کوتاه با نام //n/Dark Clouds برای این بازی تهیه دیده است که قرار است همزمان با عرضه ی بازی، در دسترس قرار گیرد.

نویسنده ی این رمان کوتاه آقای John Shirley می باشد که از نویسنده های مشهور آمریکایی در داستان های نوآر می باشد و تا کنون 30 زمان مشهور در این زمینه نوشته است. وی درباره ی نوشتن رمان Watch Dogs اظهار داشت :

کار بر روی رمان Watch Dogs برای من بسیار جالب بود زیرا این بازی داستانی را روایت می کرد که در آن پیشرفت تکنولوژی بر عکس شعار های همیشگی، باعث محدودیت مردم و نظارت بر تمامی اعمال آن ها شده بود، امری که ممکن است در سال های آینده اتفاق بیفتد. هک در یک دست و اسلحه در دست دیگر آیدن است و همین باعث می شود که آیدن هم یک هکر و هم یک قهرمان اکشن باشد و برای رسیدن به اهدافش تلاشی خستگی ناپذیر را آغاز کند. ایده ی این رمان کوتاه را Mick Wolfe به من داد و گفت که بهتر است درباره ی سیتم های نظارتی موجود در شیکاگو پیش زمینه ی بنویسم. کار کردن با Thomas Geffroyd و Kevin Shortt از یوبی سافت نیز تجربه ی بسیار خوش آیندی برای من بود و در واقع یوبی سافت شرکتی است که در صدر توسعه بازی های رایانه ای قرار دارد.

Watch Dogs //n/Dark Clouds قرار است همزمان با عرضه ی بازی در 27 می به صورت دیجیتالی در دسترس باشد و قرار است به زبان های انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی و اسپانیایی منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید