گیفت کارت
گیفت کارت

سونی کانادایی افزایش قیمت کنسول PS4 و Dualshock 4 را تایید کرد

۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۱

شرکت رسمی کانادایی سونی به صورت رسمی افزایش قیمت های کنسول PS4 و Dualshock 4 و Ps Camera و برخی از بازی های مهم مانند inFamous: Second Son و MLB 14 را تایید کرد.

مطابق با گزارش های Tornoto Sun، سونی اعلام کرد که قیمت کنسول PS4 حدود $50 در تا 15 مارس افزایش خواهد یافت. همانطور که می دانید قیمت قبلی کنسول $399.99 بود ولی با این افزایش قیمت، قیمت کنسول PS4 به $449.99 می رسد.

همچنین قیمت های Dualshock 4 و PS Camera هر دو با 5$ افزایش قیمت رو به رو هستند، که با این افزایش قیمت، قیمت برخی از بازی ها مهم این انحصاری این کنسول هم افزایش یافت.

سونی اعلام کرد دلیل اصلی این افزایش قیمت به دلیل ” ایجاد تغییرات در محیط بازار ” است و این موضوع به هیچ وجه به ارزش های دلارهای کانادایی و آمریکایی ربطی ندارد و در این امر هم هیچ کدام از تجارتخانه های کانادا مقصر نیستند.

همچنین مایکروسافت در مورد گزارش های Tornoto Sun اعلام کرد ” همانطور که شرکت سونی قصد افزایش قیمت کنسول خود را دارد، امکان دارد که ما هم تغیراتی در قیمت کنسول های Xbox one بدهیم. ” همانطور که می دانید بیشترین کنسول های خریداری شده از PS4 مربوط به فروشگاه های کانادایی بوده و به احتمال زیاد این کار سونی باعث به وجود آوردن خلل در سهام های خریداری شده از این شرکت خواهد شد. همچنین گزارش اعلام کرد با اینکه کنسول PS4 در حال افزایش قیمت است، کنسول Xbox one به صورت خیلی آماده ای بدون هیچ تغیر قیمتی در دسترس است.

همچنین دو بازی که نام بردیم ( inFamous: Second Son و MLB 2014 ) هر کدام تا ماه ژانویه امسال با 5$ افزایش قیمت همراه خواند بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید