اطلاعات جدیدی از The Order : 1886 منتشر شد : مبارزات هیجان انگیز، Gadget ها و بیشتر

۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۰

مدتی است که اطلاعات جدیدی از عنوان The Order : 1886 منتشر می شود و شاهد هایپ این عنوان توسط سایت ها و مجلات مختلف می باشیم. به تازگی نیز Ready At Dawn اعلام کرده است که این بازی در زمینه ی گرافیک از یک تکنولوژی پیشرفته شبیه به 4XMSAA استفاده می کند که تا کنون در هیچ عنوان دیگری دیده نشده است.

حال سایت  Playstation Blog به تازگی اطلاعات جدیدی از مبارزات هیجان انگیز این عنوان، Gadget ها و استفاده ی منحصر به فرد این بازی از کنترل DualShock 4 را منتشر کرده است.

مبارزات هیجان انگیزی که تا کنون دیده نشده است :

بدیهی است Gunplay یکی از مهم ترین قسمت های The Order : 1886 باشد اما از سوی دیگر مبارزات تن به تن بازی نیز تجربه ی وصف ناپذیری خواهند بود. Ready At Dawn در این بخش این اجازه را به بازیکنان می دهد که بتوانند در مبارزات چند انتخاب انجام دهند برای مثال در تریلری که از Galahad منتشر شد، وی در مبارزات تن به تن از چاقو استفاده کرد در حالی که می توان از سلاح های دیگر و حتی از دست خالی در این مبارزات استفاده نمود. برای هیجان انگیز کردن مبارزات تیم سازنده از چیز هایی که در گذشته یاد گرفته است، بهره گرفته اند. سازندگان سعی دارند که بخشی مکمل به مبارزات این عنوان اضافه کنند که آن را از سایر عناوین این سبک کاملا متمایز سازد به طوری که مبارزات این عنوان بسیار پیچیده تر از عناوین این سبک می باشد. با مشاهده ی سلاح های موجود در بازی قطعا به این فکر خواهید کرد که این سلاح های بسیار عجیب هستند و احتمالا مربوط به آینده می باشند در حالی که این گونه نیست و سلاح های این بازی از نمونه های واقعی در آن زمان طراحی شده است و سلاح های دوران ویکتوریایی هستند.

کاورگیری طبیعی

یکی از هسته های اصلی عناوین شوتر سوم شخص بدون شک بحث کاورگیری است که این نکته در The Order : 1886 بسیار طبیعی تر خواهد بود. کاورگیری در این بازی همانند سایر عناوین دیگر است اما جزئیاتی به آن افزوده گردیده است که این بخش را بسیار طبیعی نموده است. برای مثال شما در پشت جسمی کاور گرفته اید و در حالی تیراندازی هستید و می خواهید در همین حین به کاور دیگر بروید در این زمان مشاهده خواهید کرد که شخصیت اصلی سرش را برای تیر نخوردن خواهد دزدید و یک عکس العملی کاملا رئال و حقیقی خواهد داشت، بنابراین تیم سازنده تلاش کرده است که بحث کاورگیری در این عنوان طبیعی تر باشد.

Gadget ها

در کنار زرادخانه ی سلاح های بازی که گزینه های مختلفی برای مبارزه را به شما می دهد، Gadget هایی در بازی وجود خواهند داشت که یکی از آن ها Monocular نام دارد. این ابزار استفاده ی چند منظوره دارد برای مثال در آخرین تریلر منتشر شده از این عنوان مشاهده کردیم که با استفاده از این ابزار یک کد مورس از طریق Airship به مقر فرماندهی گروه فرستاده شد. در حال حاضر تیم سازنده در تلاش است که ابزار های دیگری را با ایده های خلاقانه در بازی قرار دهد تا باز هم این بازی جذاب تر شود.

استفاده ی منحصر به فرد از Dualshock 4

همانطور که در بالا ذکر شد می توان از Monocular برای ارسال کد مورس استفاده کرد ولی شاید به نظر برسد که این کار با دکمه های کنترل مشکل خواهد بود ولی اینجا و در این بازی کنترل Dualshock 4 به شما کمک خواهد کرد. از آنجایی که سیستم بازی بسیار پیچیده است این کنترل به شدت به بازیکنان کمک خواهد کرد که هر چه بهتر و طبیعی تر بازی را انجام دهند.

داستان بازی مربوط به تغییراتی است که در قرن هفتم و هشتم رخ می دهد و لازم به ذکر است که ما در این بازی شاهد افسانه هایی هستیم. در این بازی انسان ها به دو گروه تقسیم می شوند : گروه اول مردم و کسانی هستند که در طی اتفاقاتی عجیب ژنتیکشان عوض شده و به نیمه نژاد ها در بازی معروف شده اند، گروه دیگر هم که مردم عادی را شامل می شود. بعد از این اتفاقات نیمه نژاد ها به جنگ با بشریت پرداختند که قرن ها طول کشید. در طول این جنگ شخصی به نام آرتور، گروهی تشکیل می دهد که اعضای آن را افرادی با نام سلحشور های میزگرد تشکیل می دادند (Knights of the Round Table) و هدفش از تشکیل این گروه کمک کردن به مردم و مبارزه با نیمه نژاد ها بود. از آن زمان به بعد، در طول قرون بسیار، شوالیه های زیادی جان خود را از دست دادند ولی هیچ وقت این امر باعث نابودی گروه نشد. اگر یک شوالیه کشته شود، جانشینش به سرعت کارش را شروع خواهد کرد و به نبرد برای دفاع از بشریت می پردازد. شما در بازی نقش فردی با نام Galahad،  که یکی از اعضای بزرگ محفل است را ایفا خواهید کرد.

این عنوان که به صورت انحصاری برای کنسول PS4 ساخته می شود توسط دو استدیو Ready At Dawn و Santa Monica در حال توسعه است و قرار است در سه ماهه ی  سوم سال ۲۰۱۴ عرضه گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید