نینتندو قصد دارد که بازی ها را با قیمت پایین تری عرضه کند

۱۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۸

در طی نشست سیاست های جدید شرکت نینتندو که در توکیو برگزار شد، آقای Satoru Iwata رییس نینتندو اعلام کرد کمپانی به دنبال راه هایی است که بتواند کاربران خود را افزایش دهد، یکی از ساده ترین کارها در این زمینه، تغییر سیاست ها برای افزایش استفاده از کنسول است.

ایواتا در ادامه گفت مدل کسب و کار و تجارت بازی ها در طی ۳۰ سال اخیر تغییرات چندانی را به خود ندیده است، کنسول های بازی قیمتی نزدیک به ۳۰۰ دلار دارند، اما هر یک از بازی ها با قیمتی نزدیک به ۵۰ یا ۶۰ دلار به فروش می رسند. نینتندو انتظار ندارد که این مدل کسب و کار تا ابد به همین شکل باقی بماند.

نینتندو از طریق Nintendo Network ID می تواند بر فعالیت های حساب کاربران نظارت داشته باشد. کمپانی قصد دارد بازی ها را با قیمت ارزان تری به کسانی که شرایط مورد نظر آن ها را را دارند، به فروش برساند. برای روشن تر شدم موضوع گفته شد کاربرانی که بازی های زیادی را خریداری می کنند یا دوستان خود را دعوت به انجام یک بازی خاص می کنند، شامل این کاهش قیمت خواهند شد.

اکثر کاربران نینتندو سالیانه دو یا سه بازی را برای کنسولشان خریداری می کنند، اما با به کار گیری سیاست های جدید این افراد می توانند سالیانه بازی های بیشتری را خریداری کنند، بدون اینکه مجبور به پرداخت پول بیشتری باشند. در واقع این مکانیزم جدید افراد را تشویق به خرید بازی های بیشتر می کند و برای خریداران و توسعه دهندگان نرم افزار نیز مفید است. نینتندو علاقه مند است که به آزمایش سیاست جدید خود بر روی Wii U بپردازد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید