بخش چند نفره ی Titanfall از 12 بازیکن پشتیبانی می کند

۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۰

به تازگی آقای Vince Zampella مدیر استدیو Respawn در حساب تویتر خود اعلام کرد که بخش چند نفره ی Titanfall قابلیت پشتیبانی از 12 بازیکن به طور همزمان در دو تیم 6 نفره را دارد و اظهار داشته که این تعداد بهترین بالانس و تعادل برای این بخش می باشد.

البته او تایید کرده که تعداد زیادی سرباز با هوش مصنوعی نیز در این بخش وجود دارند که نمی تواند به طور دقیق تعداد آن ها را بیان کند ولی همچنان بازیکنان اصلی خطر و تهدید واقعی این بخش هستند و سربازان هوش مصنوعی چندان خطرناک نخواهند بود .  همچنین هر بازیکن می تواند یک روبات Titan داشته باشد بنابراین هنوز هم درگیری های بازی از جذابیت کافی بر خوردار خواهند بود . وی در رابطه با تعداد کم نفرات بخش چند نفره اظهار داشت :

Respawn خود می داند که شاید در نظر اول این تعداد بسیار کم به نظر برسد ، اما ما با انجام آزمایش ها و تست های فراوان به این نتیجه رسیدیم که رقابت 6 در برابر 6 نفره برای این بخش مناسب است . مطمئن باشید این بخش فوق العاده سرگرم کننده خواهد بود زیرا ما بر روی آن بسیار کار کرده ایم .

داستان  بازی در آینده ای خیالی رخ می دهد جایی که انسان ها به سیارات دیگر مهاجرات کرده اند و حال برخی از مهاجران تصمیم گرفته اند برای کسب قدرت مخالفان را از میان بر دارند و حال بازیکن در قالب یک تیم می خواهد جلوی این کار را بگیرد .این عنوان قرار است در ماه مارس بر روی Xbox 360 ، Xbox One و PC منتشر شود .

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید