الکترونیک آرتس: آینده‌ فرنچایز Titanfall در دستان ریسپاون است

۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶

حدود ۵ سال از انتشار بازی Titanfall 2 می‌گذرد و بسیاری از طرفداران منتظر معرفی نسخه‌ی جدید این فرنچایز هستند. استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment)، سازنده‌ی Titanfall، در حال حاضر کاملاً بر روی بازی بتل رویال Apex Legends تمرکز کرده است. با این حال مدتی پیش شایعاتی در خصوص احتمال ساخت Titanfall 3 منتشر شد. در همین راستا، اخیراً یکی از اعضای ارشد الکترونیک آرتس در خصوص آینده‌ی مجموعه‌ی Titanfall صحبت کرده است.

خانم لورا میل (Laura Miele)، مدیر ارشد استودیوهای الکترونیک آرتس، در مصاحبه با IGN توضیح داد که استودیوهای این شرکت تا حد زیادی براساس انگیزه‌های خود و آنچه که بازی‌بازان می‌خواهند، درباره‌ی پروژه‌ها تصمیم گیری می‌کنند. وی در بخشی از صحبت‌های خود به سری Titanfall اشاره کرد. لورا میل می‌گوید که آینده‌ی این فرنچایز در دستان استودیوی ریسپاون خواهد بود.

وی در این باره گفت:

Apex Legends در دنیای Titanfall جریان دارد و تیم ریسپاون به این میراث و نشان تجاری افتخار می‌کند. استودیوی ریسپاون آینده‌ی Apex Legends و Titanfall را تعیین خواهد کرد. من به این اعتقاد ندارم که به تیم‌های توسعه بگوییم چه جیزی را خلق کنید. این موضوع به خلاقیت، انگیزه و آزادی توسعه‌دهندگان و همچنین خواسته‌ی جامعه‌ی بازی‌بازان ارتباط دارد.

البته استقلال خلاقانه در هر استودیوی الکترونیک آرتس محدودیت‌هایی دارد. لورا میل در این خصوص گفت:

خلاقیت‌های مستقل در استودیوهای الکترونیک آرتس دیده می‌شود، اما برخی از ارزش‌ها و اصول برای ما به عنوان یک شرکت وجود دارد که نمی‌توانیم اجازه دهیم در معرض خطر قرار بگیرند.

با توجه به موفقیت بزرگ بازی Apex Legends برای ریسپاون و الکترونیک آرتس، جای تعجبی نیست که این دو شرکت بر روی آینده‌ی این بازی تمرکز کنند. به نظر نمی‌رسد به این زودی‌ها شاهد معرفی بازی Titanfall 3 نباشیم، اما ممکن است این اتفاق در نهایت رخ دهد.

8
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید