بازی Titanfall Deluxe Edition هم‌اکنون برروی استیم در دسترس قرار دارد

۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

بیش از شش سال پس از انتشار بازی Titanfall، ساخته‌ی جذاب ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) هم‌اکنون برروی استیم در دسترس قرار دارد. شما حالا می‌تواند این بازی و سیزن پس آن را با ۶۰ درصد تخفیف تهیه کنید. البته در نظر داشته باشید که با توجه به قدیمی بودن بازی و همچنین در دسترس بودن Titanfall 2 برروی استیم، ممکن است سرور‌های این عنوان دارای فعالیت زیادی نباشند.

اگر به بخش نقد و بررسی بازی در استیم مراجعه کنید، مشاهده می‌کنید که بازی‌بازان زیادی در مورد مشکلات سرور و همچنین صدای بازی Titanfall صحبت کرده‌اند. حال باید دید که آیا الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و ریسپاون قصد دارند تا این موارد را رفع کنند یا خیر. البته همان‌طور که گفته شد، شما همین حالا می‌توانید عناوین پرطرفدار تیراندازی اول شخص Apex Legends و Titanfall 2 را از طریق استیم تهیه کنید. پس انتشار نسخه‌ی اول Titanfall برروی استیم تصمیم عجیبی است.

Titanlfall یک عنوان منحصر به فرد چندنفره بود که با ارائه‌ی یک گیم‌پلی بسیار سریع و هیجان انگیز، به بازی‌بازان اجازه می‌داد تا در نقش خلابانانی که می‌توانند ربات‌هایی غول پیکر را احضار کنند، با دیگر بازی‌بازان به نبرد بپردازند.

بازی Titanfall هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس ۳۶۰ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید