گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

Fallout 76

Fallout 76

پلتفرم ها Xbox OnePCPS4
6.5
-
12345678910(6 رای, میانگین آرا 8٫50 از 10 )
Loading...
تاریخ انتشار: 2018-11-14
(-)
سبک بازی: Action-RPG
سازنده بازی: Bethesda Game Studios
ناشر بازی: Bethesda Softworks

کشف یک اتاق ممنوعه در بازی Fallout 76

کشف یک اتاق ممنوعه در بازی Fallout 76 اخبار بازی ها

به تازگی یک اتاق جدید و کاملا ممنوعه در بازی Fallout 76 توسط کاربران کشف شده که جنجال‌های زیادی را به همراه داشته است.

تاریخ انتشار به‌روزرسانی جدید بازی Fallout 76 مشخص شد

تاریخ انتشار به‌روزرسانی جدید بازی Fallout 76 مشخص شد اخبار بازی ها

استودیوی بتسدا (Bethesda) اعلام کرد که به‌زودی دو به‌روزرسانی جدید برای بازی Fallout 76 منتشر خواهد شد. این استودیو تاریخ یکی از به‌روزرسانی‌ها را نیز مشخص کرده است. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما همراه باشید.

قابلیت ساخت فروشگاه به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

قابلیت ساخت فروشگاه به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد اخبار بازی ها

به تازگی اعلام شده که در به‌روزرسانی بعدی بازی Fallout 76، قابلیت ساخت فروشگاه به این بازی اضافه خواهد شد.

تحلیل فنی ۲۹# | تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Fallout 76

تحلیل فنی ۲۹# | تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Fallout 76 ویدئوی اختصاصی

با جدیدترین قسمت «تحلیل فنی» خدمت شما کاربران گیمفا هستیم و در این بخش به مرور مهم‌ترین مقالات فنی روز دنیای بازی‌های ویدئویی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

بتسدا در حال بن کردن بازی‌بازانی است که قصد بهبود گرافیک Fallout 76 را دارند

بتسدا در حال بن کردن بازی‌بازانی است که قصد بهبود گرافیک Fallout 76 را دارند اخبار بازی ها

پشتیبانی از مادها همیشه بخش بسیار مهمی از بازی‌های شرکت بتسدا (Bethesda) بوده است. اما باید در نظر داشته باشید که طبق اطلاعات جدید، استفاده از ماد در بازی Fallout 76 نتیجه‌ی خوبی را در بر نخواهد داشت.

مجموعه‌ی Fallout Classic Collection هدیه‌ی بتسدا به خریداران Fallout 76

مجموعه‌ی Fallout Classic Collection هدیه‌ی بتسدا به خریداران Fallout 76 اخبار بازی ها

شرکت بتسدا (Bethesda) قصد دارد به تمامی کسانی که بازی Fallout 76 را تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی خریداری و تجربه کرده‌اند، یک نسخه از Fallout Classic Collection را هدیه دهد. این مجموعه شامل بازی‌های Fallout، Fallout Tactics: Brotherhood و Fallout 2 می‌شود و به کاربران تمامی پلتفرم‌ها داده خواهد شد. این هدیه در ماه ژانویه‌ی سال آینده‌ی میلادی به افراد و…

حالت جدیدی به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

حالت جدیدی به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد اخبار بازی ها

بازی Fallout 76، ساخته‌ی استودیوی بتسدا (Bethesda)، از همان زمان عرضه‌ی خود با مشکلات و ایرادات زیادی همراه بود. این بازی باگ‌های زیادی را دارد که بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را از تجربه‌ی این عنوان استودیوی بتسدا منصرف کرده است. حال تیم سازنده‌ی بازی Fallout 76 مدتی است که در حال انتشار به‌روزرسانی‌ها و بهبودسازی‌های مختلف و متنوع برای بهبود عم…

بهینه‌ساز جدید بازی Fallout 76 این هفته منتشر خواهد شد

بهینه‌ساز جدید بازی Fallout 76 این هفته منتشر خواهد شد اخبار بازی ها

اخیرا استودیوی بتسدا (Bethesda) با انتشار پیامی از بهینه‌ساز جدید بازی Fallout 76 خبر داد. بهینه‌ساز جدید ۱٫۰٫۳٫۱۰ با حجم ۳ گیگابایت برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و ۵ گیگابایت برای کنسول‌ها منتشر خواهد شد. این به‌روزرسانی بعد از مقداری تعمیرات، امروز برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. این در حالی است که دارندگان نسخه‌ی کنسولی این عنوان، باید…

عرضه‌ی به‌روزرسانی جدید Fallout 76 تاخیر خورد

عرضه‌ی به‌روزرسانی جدید Fallout 76 تاخیر خورد اخبار بازی ها

همان‌طور که در جریان هستید بحث‌ها و حرف‌های زیادی پشت سر استودیوی بتسدا (Bethesda) طی ماجرای کیف پلاستیکی زده شد. با این حال این استودیو همچنان قصد دارد تا با انتشار به‌روزرسانی‌ها و پچ‌های مختلف و جدید، ایرادات و باگ‌های بازی Fallout 76 را کاهش دهد.

بتسدا در پی جبران اشتباه کیف پلاستیکی

بتسدا در پی جبران اشتباه کیف پلاستیکی اخبار بازی ها

همان‌طور که در جریان هستید، این عنوان جدید استودیوی بتسدا (Bethesda) با استقبال خوبی همراه نشد. این بازی از همان زمان انتشار خود با انتقادات و نظرات کاربران زیادی مواجه شد. این شکست استودیوی بتسدا نشانی از عملکرد بسیار ضعیف بازی Fallout 76 است.

میلیون‌ها بازی‌باز در حال تجربه‌ی عنوان Fallout 76 هستند

میلیون‌ها بازی‌باز در حال تجربه‌ی عنوان Fallout 76 هستند اخبار بازی ها

همان‌طور که می‌دانید بازی Fallout 76 از زمان عرضه‌ی خود، با عملکرد پایینی همراه بوده است. عملکرد ضعیف این عنوان، انتقادات و شکایت‌های کاربران زیادی را برانگیخت. بازی Fallout 76 به صورت قابل توجه‌ای از نسخه‌ی قبلی این سری یعنی Fallout 4 ضعیف‌تر بوده است. اما ظاهرا استودیوی بتسدا (Bethesda) اوضاع را خیلی بهتر از این حرف‌ها می‌داند.

نسخه‌ی Power Armour Edition عنوان Fallout 76 با انتقادات زیادی همراه شد

نسخه‌ی Power Armour Edition عنوان Fallout 76 با انتقادات زیادی همراه شد اخبار بازی ها

همان‌طور که می‌دانید بازی Fallout 76 از اوایل این ماه با انتقادات کاربران زیادی همراه بوده است. این نارضایتی بازی‌بازان از مقدار باگ‌ها و ایرادات بازی حکایت می‌کند. این بازی از زمانی که منتشر شد، عملکرد خوبی را ارائه نکرد و همین باعث افت شدیدی در تعداد طرفداران این سری بازی شده است. حال استودیوی سازنده‌ی این بازی با انتشار عنوان Power Armour Editio…

کدهای استفاده شده در بازی Fallout 76 تا حدود زیادی شبیه به Fallout 4 و Skyrim هستند

کدهای استفاده شده در بازی Fallout 76 تا حدود زیادی شبیه به Fallout 4 و Skyrim هستند تصاویر

خبرهای مختلفی در رابطه با ضعف‌های بازی Fallout 76 در همه جا شنیده می‌شود. تعداد زیادی از بازی‌بازان پس از خرید این عنوان تعجب کردند که چرا بعضی از انیمیشن‌های شخصیت‌های بازی بسیار شبیه به عناوین قبلی استودیو بتسدا (Bethesda) یعنی Skyrim و Fallout 4 است. اکنون پاسخ قانع‌کننده‌ای برای این امر پیدا شده است.

جزییات و زمان عرضه‌ی به‌روزرسان‌های آینده‌ی Fallout 76 مشخص شدند

جزییات و زمان عرضه‌ی به‌روزرسان‌های آینده‌ی Fallout 76 مشخص شدند اخبار بازی ها

شرکت بتسدا برنامه‎ی خود برای ۲ به‌روزرسان‌ بزرگ بازی Fallout 76 که در آینده منتشر خواهند شد را با هواداران به اشتراک گذاشته است. همچنین این شرکت بابت عدم ارتباط نزدیک‌تر با هواداران از آن‌ها عذرخواهی کرده است.

تحقیقات قانونی درباره‌ی سیاست‌های مالی بتسدا آغاز شده است

تحقیقات قانونی درباره‌ی سیاست‌های مالی بتسدا آغاز شده است اخبار بازی ها

یک موسسه‌ی حقوقی در شهر واشنگتن اعلام کرده است که قصد دارد تحقیق درباره‌ی سیاست‌های مالی و عملکرد شرکت بتسدا در خصوص قوانین بازگشت وجه به خریدار را آغاز کند.

به‌زودی برنامه‌های شرکت بتسدا برای بازی Fallout 76 اعلام خواهد شد

به‌زودی برنامه‌های شرکت بتسدا برای بازی Fallout 76 اعلام خواهد شد اخبار بازی ها

شرکت بتسدا با انتشار مطلبی در وب‌سایت Reddit بیان کرده است که هفته‌ی آینده، اطلاعاتی از برنامه‌ی خود برای آینده‌ی بازی Fallout 76 را منتشر خواهد کرد.

نقشه‌ی جدید بازی Fallout 76 مکان فعالیت‌های جانبی بازی را مشخص می‌کند

نقشه‌ی جدید بازی Fallout 76 مکان فعالیت‌های جانبی بازی را مشخص می‌کند اخبار بازی ها

پس از ساخت نقشه‌ای تعاملی برای بازی Red Dead Redemption 2 که مکان تمامی فعالیت‌های بازی در آن نمایش داده شده بود، این‌بار نوبت انتشار همچنین نقشه‌ای برای جدیدترین ساخته‌ی استودیوی بتسدا (Bethesda) است.

قیمت بازی Fallout 76 دوباره کاهش یافت

قیمت بازی Fallout 76 دوباره کاهش یافت اخبار بازی ها

بازی Fallout 76 پس از مدت‌ها انتظار بالاخره عرضه شد و البته برخلاف آنچه تصور می‌شد و انتظار می‌رفت، چه از نظر منتقدین و چه از نظر بازی‌بازان با بازخوردهای منفی بسیاری روبرو شد. همین امر در فروش این بازی تاثیر منفی گذاشت که چندی پیش باعث کاهش قیمت این بازی شد. حال با ادامه‌ی این سیر نظرات منفی، شرکت بتسدا (Bethesda) باری دیگر قیمت این بازی را کاهش د…

باگ جدید بازی Fallout 76 شما را نامیرا می‌کند

باگ جدید بازی Fallout 76 شما را نامیرا می‌کند اخبار بازی ها

قطعا اگر اندکی به دنیای بازی‌های ویدئویی علاقه داشته باشید، خبر‌های زیادی از بازی Fallout 76 در چند هفته‌ی اخیر به گوشتان خورده است. می‌دانید که این بازی، با بازخورد‌هایی که استودیوی بتسدا (Bethesda) به دنبال داشت، روبه‌رو نشد.

بررسی تعداد تماشاچیان Fallout 76، نشان از شروع ضعیف این بازی دارد

بررسی تعداد تماشاچیان Fallout 76، نشان از شروع ضعیف این بازی دارد اخبار بازی ها

اکثر بازی‌بازان با وب‌سایت توییچ آشنا هستند. شما می‌توانید به تماشای زنده‌ی بازی‌های مختلف در این وب‌سایت بپردازید و طبیعی است که هر بازی، تماشاگران و هواداران متفاوتی داشته باشد. با این وجود، بازی‌های آنلاین معمولا به دلیل داشتن ذات غیرقابل پیشبینی و اتفاقات غیرمنتظره‌ای که در آن‌ها رخ می‌دهد، تعداد تماشاچیان بیشتری در مقایسه با بازی‌های تکنفره و …

مشکلات هنگام عرضه و فروش کم، قیمت بازی Fallout 76 را کاهش داده‌اند

مشکلات هنگام عرضه و فروش کم، قیمت بازی Fallout 76 را کاهش داده‌اند اخبار بازی ها

قطعاً می‌دانید که بازی Fallout 76 آن بازخوردی که بتسدا (Bethesda) دنبالش بود را دریافت نکرد. دنیای مرده، مکانیک‌های معیوب و باگ‌های زیاد، چیز‌هایی بودند که حسابی به عملکرد جدیدترین نسخه‌ی مجموعه‌ی Fallout آسیب وارد کردند. این بازی آن‌قدر طرفداران را عصبانی کرده است که در طی همین مدت کوتاه، تعدادی از فروشگاه‌ها قیمت بازی را کاهش داده‌اند.

جنگ، جنگ عوض شده ‌| نقد و بررسی Fallout 76

جنگ، جنگ عوض شده ‌| نقد و بررسی Fallout 76 نقد و بررسی

سال‌ها پیش ، زمانی که نام بازی‌های fallout در حال فراموشی بود، زمانی که چراغ این دنباله‌ی معنویِ مجموعه‌ی محبوب wasteland رو به خاموشی بود، یک منجی که بعدها به سلطان نقش‌آفرینی شهره گشت، به فریاد این گنج پنهان رسید و با انتشار fallout 3 سبک نقش‌آفرینی را به خود مدیون کرد اما خوشبختانه این پایان کار نبود. Bethesda به عنوان جایزه‌ای برای خود (و همچنی…

جدیدترین بهینه‌ساز بازی Fallout 76 منتشر شد

جدیدترین بهینه‌ساز بازی Fallout 76 منتشر شد اخبار بازی ها

استودیوی بتسدا (Bethesda) جدیدترین بهینه‌سازی مخصوص بازی Fallout 76 را برای تمام پلتفرم‌ها در دسترس بازی‌بازان قرار داد. برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید.

به دور از اوج | نقدها و نمرات بازی Fallout 76 [به‌روز‌رسانی]

به دور از اوج | نقدها و نمرات بازی Fallout 76 [به‌روز‌رسانی] نمرات بازی ها

بازی Fallout 76 به تازگی عرضه شده و هم زمان با عرضه‌ی این بازی نقدها و نمرات ان نیز منتشر شده است که با یکدیگر مروری بر آن‌ها خواهیم داشت تا ببینیم تجربه‌ی جدید شرکت بتسدا از نظر منتقدین تا چه میزان موفق عمل کرده است.

انفجار ۳ بمب اتم به صورت همزمان در بازی Fallout 76 منجر به قطع سرور شد

انفجار ۳ بمب اتم به صورت همزمان در بازی Fallout 76 منجر به قطع سرور شد تریلر

بالاخره آخرین نسخه‌ از سری بازی‌های Fallout با پسوند ۷۶ و پس‌زمینه‌ی آنلاین به بازار عرضه شد و بازی‌بازان هم‌اکنون باری دیگر می‌توانند در دنیای آخرالزمانی این عنوان قدم بگذارند. در طی اقدامی جالب، ۳ بازیکن با یکدیگر و در یک زمان تصمیم به پرتاب بمب اتم می‌گیرند که به نظر می‌رسد این امر به توقف سرور منتهی شده است.

عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت