جزئیات جدیدی از بازی Final Fantasy 7 Rebirth منتشر شد

مهدی قاسم‌پور
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - 11:57

اسکوئر انیکس جزئیات جدیدی از بازی Final Fantasy 7 Rebirth در زمینه مبارزات، مهارت‌های هم‌افزایی، شخصیت‌ها، مکان‌های جدید و … را به اشتراک گذاشت.

با نزدیک شدن به زمان عرضه Final Fantasy 7 Rebirth در چند ماه آینده، اسکوئر انیکس (Square Enix) در حال انتشار جزئیات جدید در مورد این دنباله RPG اکشن مورد انتظار است و چندین نکته دیگر را در مورد مبارزات، مکان‌ها و شخصیت‌های بازی منتشر کرده است.

علاوه بر تأیید یک سطح دشواری متغیر جدید که از تغییر و متعادل‌سازی سطح در مبارزات استفاده می‌کند، یک افزوده مهم دیگر نیز در قالب قابلیت‌های هم‌افزایی تأیید شده که به‌عنوان «حملات قدرتمندی توصیف می‌شوند که در آن دو کاراکتر با هم متحد خواهند شد تا سرنوشت آن نبرد را تغییر دهند».

استفاده از توانایی‌ها در مبارزات، درجه هم‌افزایی شما را پر می‌کند و ترکیب‌های مختلف می‌توانند حملات منحصربه‌فردی را پشت سر هم انجام دهند. با افزایش سطح گروه، حملات بیشتری در دسترس شما قرار خواهند گرفت که «یک بیان عددی از اینکه تیم شما چقدر به هم پیوسته و هماهنگ است» خواهد بود.

علاوه بر این، دو شخصیت می‌توانند با هم متحد شوند تا مهارت‌های هم‌افزایی جدیدی آزاد کنند که می‌تواند تأثیرات گسترده‌ای در مقابله با متحدان مزاحم داشته باشد. همچنین می‌توان از مهارت‌های هم‌افزایی در هنگام بلاک کردن حملات دشمنان استفاده کرد.

همان‌طور که قبلاً تأیید شده بود، Red XIII یک شخصیت کاملاً قابل بازی در Rebirth خواهد بود. در عین حال بازیکنان می‌توانند با نگه داشتن یک دکمه حمله‌ای با دامنه وسیع‌تر را آغاز کنند. یکی از توانایی‌های جادویی که در اختیار Red XIII قرار دارد، Stardust Ray است که «یک گوی نورانی در حال انفجار را ظاهر می‌کند و همه دشمنانی که در محدوده انفجار قرار دارند را می‌سوزاند».

به علاوه، او به حالت انتقام نیز دسترسی خواهد داشت که توانایی‌های فرار و حملات فیزیکی او را تقویت می‌کند و به او اجازه می‌دهد از Siphon Fang استفاده کند، حمله‌ای که در عین آسیب رساندن به دشمنان، ABT مصرف نمی‌کند. بازیکنان باید با بلوکه کردن حملات، حالت انتقام را فعال کنند.

همچنین Aerith که در بازی قبلی کاملاً قابل بازی بود، شاهد تغییرات کلیدی در نحوه عملکرد خود در مبارزات است. برای مثال، او با استفاده از قابلیت Ward Shift، می‌تواند در هر نقطه‌ای از میدان جنگ، علائمی را رها کند این باعث چابکی بیشتر او می‌شود.

جزئیات جدیدی نیز در مورد یکی از احضارشونده‌هایی که در بازی در دسترس خواهد بود، یعنی Kujata، هیولایی بزرگ و خوک‌مانند با شاخ‌های غول‌پیکر که می‌تواند حملات رعدوبرق، آتش و یخ را نیز انجام دهد، منتشر شده است.

اسکوئر انیکس همچنین جزئیات مختصری در مورد مکان‌هایی ارائه کرده است که طرفداران Final Fantasy 7 به خوبی آن‌ها را به یاد خواهند آورد؛ مانند روستای کالم یا معادن میتریل که زمانی شلوغ بودند، اما اکنون متروکه شده‌اند. در این مکان‌ها (و سایر مکان‌ها)، بازیکنان با برودن که صاحب مسافرخانه‌ای در کالم است و کینه‌ای نسبت به Shinra دارد، ملاقات خواهند کرد. شخصیت‌های دیگری مانند «پریسیلا»، دختر جوانی که دلفین‌ها را آموزش می‌دهد، نیز معرفی شده‌اند. همچنین تصاویر جدید زیادی از بازی Final Fantasy 7 Rebirth منتشر شده است. برای مشاهده تصاویر روی این لینک کلیک کنید.

milad saRondaDARKSIRENlul-bookCambyses The ThirdHELLO.BROTHERMHNGTA VI ( تنها علت زندگی )SepehrBlack Swordsmanفرشته‌ی نگهبان دربار راک‌استار گیمزAQUARIUS🤘Mohsenj74GrandmastermeysambsnowgirlSirAmirMahdikarma(دازای)VAHID.BEzio (در شوک عظمت GTA VI)more

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید