تصویری از پشت صحنه فیلم Venom 3 با آغاز فیلمبرداری منتشر شد

علی محمدپناه
۲۶ آبان ۱۴۰۲ - 13:04
فیلم Venom 2

با رفع اعتصابات بازیگران، فیلمبرداری فیلم Venom 3 از سر گرفته شده و تام هاردی این موضوع را با انتشار تصویری از پشت صحنه اعلام کرده است.

به خاطر اعتصابات نویسندگان و بازیگران، توسعه و ساخت بسیاری از پروژه‌های سینمایی و سریالی متوقف شده بود و حالا با پایان اعتصابات، بار دیگر فیلمبرداری این پروژه‌ها از سر گرفته شده و یکی از همین پروژه‌ها نیز فیلم «ونوم ۳» است که جدیدترین اثر از دنیای سینمایی سونی به شمار می‌رود.

فیلمبرداری فیلم «ونوم ۳» بار دیگر از سر گرفته شده و ستاره این اثر سینمایی یعنی تام هاردی با انتشار تصویری از پشت صحنه آن نیز این موضوع را تأیید کرده است. این تصویر که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید، تام هاردی را در لباس نقش خودش نشان می‌دهد. در کنار او نیز کارگردان فیلم یعنی کلی مارسال به چشم می‌خورد که سعی دارد روی وظیفه سنگین خودش تمرکز کند، وظیفه‌ای که اولین تجربه کارگردانی وی به شمار می‌رود.

فیلم Venom 3
فیلم Venom 3

کلی مارسال و تام هاردی قبلا نیز با یکدیگر همکاری داشتند و به همراه هم فیلم‌نامه فیلم Venom: Let There Be Carnage را نوشته بودند. اگر به یاد داشته باشید، در این تصویر، تام هاردی همان لباسی در تن دارد که آخرین بار در فیلم Spider-Man: No Way Home با این لباس دیده شده بود. اینکه این موضوع چه ارتباطی با داستان فیلم دارد، هنوز مشخص نیست.

در حال حاضر جزئیات داستانی فیلم «ونوم ۳» پنهان نگه داشته شده و این در حالی است که این اثر سینمایی برای اکران در تاریخ ۸ نوامبر سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۱۸ آبان ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

منبع: collider

عارفاقای گربه (در شوک عظمت اسپایدرمن)DARKSIRENCambyses The ThirdNimaCYRUScactus (GTA vi خداس)WalleR Man (خوشحالم بخاطر GTA VI)PotgAMOGUSهادی صفائیوقتی برگشتی واسم از دریا بگو ... از دشت پروانه ها بگوKermit (در شوک عظمت gta vi )Saman_hkBehzad zargarymrجان قماربازEzio (در شوک عظمت GTA VI)Kratosmeysambmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید