اطلاعات جدیدی از فیلم John Wick 5 منتشر شد

ایلیا عسگری
۱۵ آبان ۱۴۰۲ - 12:30

تهیه‌کننده فیلم‌های جان ویک در صحبت‌های تازه خود به پرش زمانی بلند در فیلم John Wick 5 اشاره کرده است.

مجموعه فیلم‌های جان ویک با هنرنمایی تماشایی کیانور ریوز طی یک دهه گذشته توجه مخاطبین ژانر اکشن را به سمت خود جلب کرده و امسال با دنباله John Wick: Chapter 4 نه تنها سکانس‌های دیوانه‌واری را از خود بر جای گذاشت، بلکه فعلاً پرونده آدمکش غیرقابل توقف سینما را به پایان رساند تا این فرنچایز با پروژه‌های متعدد دیگری همچون فیلم مورد انتظار Ballerina (بالرین) با هنرنمایی آنا د آرماس گسترش پیدا نماید.

در حالی که چاد استاهلسکی به عنوان کارگردان این مجموعه اعلام کرده بود که تا زمان دستیابی به ایده‌ای قابل توجه، خبری از فیلم پنجم نخواهد بود اما تهیه‌کننده فرنچایز جان ویک یعنی باسیل ایوانیک در صحبت‌های جدید خود به John Wick 5 اشاره کرده و آن را فصل کاملاً جدیدی در این مجموعه خوانده است.

چیزی که نسبت به فیلم John Wick 4 نظر من را جلب می‌کند در این است که پایان‌بندی آن به حدی زیبا کار شده که گویی دیگر جان ویک را در سینما نخواهیم دید. مگر نه؟ اگر فیلم پنجمی از این مجموعه وجود داشته باشد، که البته فعلاً چیزی نمی‌دانیم ولی نسبت به ساخته شدن آن در آینده خوشبین هستم، احساس می‌کنم که روایت کاملاً متفاوتی خواهد داشت. این گونه نیست که John Wick 5 ساخته شود و وقایع آن تنها ۶ ماه پس از فیلم چهارم جریان داشته باشد و یک دوران کاملاً جدیدی را رقم خواهد زد. در حالی که ساخت این فیلم‌ها سخت و طاقت‌فرسا بوده اما از کنار هم بودن لذت برده‌ایم و دلتنگ تجربه مجدد آن دوران هستیم.

فیلم‌های جان ویک موفقیت غیرقابل تصوری در گیشه سینما رقم زدند و به دست آوردن چنین سودی قطعاً تهیه‌کنندگان این فرنچایز را بیخیال ساخت فیلم پنجم نخواهد کرد. مخصوصاً که با توجه به سخنان باسیل ایوانیک می‌توان اینگونه برداشت کرد که اگر روزی John Wick 5 ساخته شود، شاهد پرش زمانی بلند مدتی خواهیم بود که چه بسا حتی با نسخه مسن جان ویک روبرو شویم.

در هر حال تا زمانی نامعلوم شاهد استراحت فیلم‌های اصلی John Wick خواهیم بود و تهیه‌کننده و کارگردان این فرنچایز به صراحت اعلام کرده‌اند که اگر ایده ارزشمند و جذابی داشته باشند، ساخت فیلم پنجم را آغاز خواهند کرد. تنها نگرانی آن‌ها حفظ کیفیت این مجموعه بوده و حاضر نیستند که کمیت را فدای کیفیت کنند.

باید صبر کرد و دید که در کنار تولید و پخش فیلم و سریال‌های گوناگون حول محور این فرنچایز، کیانو ریوز چگونه و در چه زمانی نقش آفرینی مجدد جان ویک را بر عهده خواهد گرفت.

منبع: اسکرین‌رنت

isfahanwebsiteCameraManDADDY PARTiSANکتلتMA.H.1286 همون (AMIN12)HamidIVسهند نظری❤GOD OF WAR❤DARKSIRENCatalystCyrus94unitedگیمرِ روان شناسGta 6 Coming(2025)Saman_hkKratosهادی صفائیsamevgeny grinkoHitoori04more

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید