در Marvel’s Spider-Man 2 می‌توانید تجربه تاب خوردن را مهارت‌محور‌تر کنید

علیرضا محمدی
۱۱ مهر ۱۴۰۲ - 00:01

قابلیت Swing Assistance در بازی Marvel’s Spider-Man 2 به طور پیش‌فرض روی سطح ۱۰ تنظیم شده، اما می‌توانید آن را تا جایی که می‌خواهید پایین بیاورید تا به دقت بیشتری نیاز داشته باشد.

استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) به تازگی تایید کرده که Marvel’s Spider-Man 2 دارای گزینه جدیدی به نام Swing Steering است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا تجربه خود از این عنوان جهان باز را به روش‌های جدیدی شخصی‌سازی کنند.

در ادامه، یکی از کارگردانان بازی به نام جیمز استیونسون (James Stevenson)، نیز توضیح مختصری در مورد اینکه ویژگی مذکور دقیقاً چه کاری انجام خواهد داد، ارائه کرده است. استیونسون در پاسخ به یکی از طرفدارانش در توییتر گفت:

Swing Assistance به شما اجازه می‌دهد تا بازی را سخت‌تر (مهارت‌محورتر) کنید، اگر این همان چیزی است که می‌خواهید.

به‌طور پیش‌فرض، Swing Assistance روی سطح ۱۰ تنظیم شده – بالاترین سطح ممکن – اما اگر بازیکنان به کمک کمتری نیاز دارند و می‌خواهند تاب خوردن و چرخیدن به مهارت و دقت بیشتری نیاز داشته باشد، می‌توانند هر چقدر که می‌خواهند سطح این قابلیت را کاهش دهند.

اینسامنیاک قبلاً تأیید کرده بود که Marvel’s Spider-Man 2 به بازیکنان این امکان را می‌دهد که آسیب ناشی از سقوط را فعال کنند، بنابراین کسانی که می‌خواهند این تجربه چالش برانگیزتر باشد و بر روی گیم‌پلی مبتنی بر مهارت تمرکز کنند، گزینه‌های زیادی برای شخصی‌سازی در اختیار خواهند داشت.

عنوان Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) برای PS5 منتشر خواهد شد. فهرست تروفی‌های آن را در اینجا بررسی کنید.


نظر شما در این باره چیست؟

milad samh.pیه گیمر ساده77Immortal SpartanxoyapAMIRALI MORGAN ❌☠ با شاتگان طلایی اومدم هیتر ها و ترول ها رو بترکونم ☠❌Niko_Bladesmdامیر حسینv-alkalineUNCLE ARTHURMincraftDARKSIRENNimaKieblacksnowgirlABDVDPop_StarKratosmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید