اطلاعات جدیدی از فیلم Final Destination 6 منتشر شد

ایلیا عسگری
۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - 15:30

طبق تازه‌ترین اطلاعات منتشر شده از فیلم Final Destination 6 شاهد بازگشت یکی از شخصیت‌های نام آشنای این فرنچایز خواهیم بود.

یکی از فرنچایز محبوب و پرطرفدار ژانر وحشت که با فیلم‌های خود روایت جذابی حول محور تقابل با سرنوشت را تدارک دیده است، Final Destination (مقصد نهایی) نام دارد که در سال ۲۰۰۰ کار خود را آغاز نمود و تاکنون ۵ فیلم از آن را شاهد بوده‌ایم. حال پس از گذشت بیش از ۱ دهه طرفداران این فرنچایز سینمایی باید برای اکران دنباله جدیدی آماده شوند که طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده، از چهره‌ای نام آشنا بهره می‌برد.

تونی تاد که در فیلم‌های قبلی این مجموعه وظیفه ایفای نقش شخصیت ویلیام بلادوورث را بر عهده داشته است، در فیلم Final Destination 6 باری دیگر در مقابل دیدگان مخاطبین ظاهر خواهد شد تا نقشی اساسی در جریان وقایع ماورایی ایفا نماید. ششمین فیلم از فرنچایز مقصد نهایی که در کنار پرداخت شخصیت ویلیام بلادوورث، قصد دارد تا به سوالات بسیاری از بینندگان حول محور مرگ‌های شوکه‌کننده پاسخ دهد.

مجموعه فیلم‌های مقصد نهایی حول محور گروهی از جوانان جریان دارد که در هر یک از دنباله‌ها، به طریق مختلفی شاهد مرگ‌های فجیعی هستیم که به نوبت برای تک تک شخصیت‌ها به وقوع پیوسته و تاکنون هیچ توضیح منطقی از این جریان به مخاطب داده نشده است. مسئله‌ای که Final Destination 6 وظیفه داشته تا به آن پاسخ داده و زمینه را برای گسترش بیش از پیش این فرنچایز مهیا نماید.

با توجه به اعتصابات هالیوود، هنوز هیچ تاریخ اکرانی برای فیلم Final Destination 6 در نظر گرفته نشده و باید صبر کرد و دید که پروسه تولید از چه زمانی ادامه خواهد یافت.

منبع: CBR

GBDARKSIRENAlirezaPop_StarmeysambBoogimanNoob

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید