فروش Street Fighter 6 در کمتر از یک هفته به بیش از یک میلیون نسخه رسید

محسن رضوی فر
۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - 18:42

شرکت کپکام (Capcom) اعلام کرد که فروش بازی تحسین شده‌ی Street Fighter 6 با گذشت کمتر از یک هفته از انتشار آن، از مرز یک میلیون نسخه عبور کرده است.

بازی Street Fighter 6 اوایل هفته گذشته عرضه شد و با عملکرد خوب خود مورد تحسین منتقدان و بازیکنان قرار گرفت و جای تعجب نیستی که این موفقیت در عملکرد تجاری بازی نیز منعکس شود، زیرا این عنوان مبارزه‌ای در حال حاضر به یک نقطه عطف در فروش رسیده است.

اخیراً تایید شده که بیش از ۱ میلیون نسخه از Street Fighter 6 در سراسر جهان بر روی همه پلتفرم‌ها فروخته شده است. شرکت کپکام چندی پیش اعلام کرد که اثر از ۱ میلیون بازیکن فراتر رفته و مجموع فروش کلی این فرنچایز به ۵۰ میلیون واحد رسیده است.

Street Fighter 6 به‌تازگی رکورد بیشترین تعداد بازیکنان همزمان استیم در تاریخ عناوین مبارزه‌ای را شکسته و از رکورد  تعداد پلیرهای همزمان Mortal Kombat 11 عبور کرده است.

کپکام پیش‌تر اعلام کرده کرده بود که انتظار دارد مجموع فروش بازی Street Fighter 6 به بیش از ۱۰ میلیون نسخه برسد. اینکه آیا اثر مذکور به آمار مورد انتظار کپکام خواهد رسید یا خیر، هنوز مشخص نیست اما شروع خوبی را به ثبت رسانده است.

بازی Street Fighter 6 هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC در دسترس است.

یه گیمر ساده.عموی دلهاUNCLE ARTHURGod of rage🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉KratosManny Calaveraهالک ایرانی (دیوانه عظمت استارفیلد گوتی 2023)The last Elden ringSkull Dark zoromeysambEzio (در شوک عظمت Marvel's Spider-Man 2)🤘Mohsenj74PorfosorPORIvitto corleone

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید