نقدها و نمرات Amnesia: The Bunker منتشر شدند

محمد حسین کریمی
۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - 17:03

به همراه انتشار بازی Amnesia: The Bunker، نقدها و نمرات این عنوان نیز از سوی وبسایت‌های معتبر منتشر شدند.

گیمفا دقایقی پیش همراه با پایان امبارگوی بازی، نقد و بررسی Amnesia: The Bunker را منتشر کرد که بخش نتیجه‌گیری آن را در ادامه مطالعه می‌کنید:

Gamefa 7.2/10

Amnesia: The Bunker قرار نیست تحول عجیب و غریبی در ژانر وحشت ایجاد کند و نبود پازل‌های درست و حسابی در کنار کهنه بودن ساختار طراحی مراحل و عدم وجود نوآوری، از مواردی هستند که به تجربه کلی بازی ضربه می‌زنند. با این وجود، اگر به دنبال یک تجربه‌ ترسناک ۵ ساعته با اتمسفری جذاب از فضای جنگ جهانی هستید، هنوز هم می‌توان به The Bunker به عنوان یک تجربه‌‌ واقعا ترسناک اعتماد کرد و از آن لذت برد.

محمدرضا نوروزی

در ادامه خلاصه‌ای از نقد و بررسی سایر وبسایت‌های گیمینگ را مطالعه می‌کنید:

Hey Poor Player 9/10

به لطف یک برداشت هوشمندانه و فکر شده از ژانری که در آن قرار دارد و ترس‌های فوق‌العاده، Amnesia: The Bunker یک بازی وحشت بقاء خالص است. حتی نترس‌ترین گیمرها نیز در حین کاوش زیرزمین جهنم تپش قلب خود را احساس خواهند کرد و با ناامیدی به دنبال نور خواهند بود. چالش این نیست که بر محیط خود چیره شوید، بلکه باید بر ترس خود از هیولاهایی که در تاریکی منتظر شما هستند غلبه کنید.

God is a Geek 8.5/10

Amnesia: The Bunker یک بازی ترسناک است که شما را در ترس رها کرده و کاری می‌کند که قلبتان از شدت تپش بایستد.

IGN 8/10

بازی Amnesia: The Bunker یک اپیزود کوچک و جمع و جور از فرنچایزی انقلابی محسوب می‌شود که نشان می‌دهد استودیوی Frictional همچنان رویکردهای نوینی را می‌تواند پیش بگیرد.

Game Rant 6/10

Amnesia: The Bunker واقعاً ترسناک است و از حل کردن پازل‌های آن لذت خواهید برد. طرفداران قدیمی ژانر وحشت بقاء چیزهای زیادی پیدا خواهند کرد که ازشان لذت می‌برند. این عنوان یک سری المان‌ها را در هر دور از بازی کردن به صورت شانسی تغییر می‌دهد تا جذاب باقی بماند و ترکیب این موضوع با ساختار «پایان باز» باعث می‌شود تکرارپذیرترین Amnesia تاریخ باشد. با این وجود، بازی به خوبی نسخه‌های پیشین به دل نمی‌نشیند. خوشبختانه Amnesia: The Bunker از همان روز اول عرضه روی سرویس گیم پس قرار می‌گیرد تا طرفداران وحشت بقاء به راحتی بتوانند بازی را تجربه کنند.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
میانگین نمرات بازی در وبسایت اوپن‌کریتیک

بازی Amnesia: The Bunker در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ (۶ ژوئن ۲۰۲۳) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه خواهد شد.

Dota2the one above allDARKSIRENNemesisجسی پینکمنGidoraBehzaadاز پیروان bloodyblade.RedmeysambParham𝕄𝕄𝔻 ℝ𝔼ℤ𝔸S Ghost of SpartaAlbert Weskero0ashil0oMeme.shezAmir :))Ali_pxOmid_FshPorfosorXgamer 2323more

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید