شایعه: Suicide Squad: Kill the Justice League شباهتی به Gotham Knights ندارد

۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۵

اندی رابینسون (Andy Robinson)، خبرنگار VGC، گفته که علی رغم واکنش منفی طرفداران به بازی Suicide Squad: Kill the Justice League، تیم توسعه‌ی بازی از چرخه‌ی گیم‌پلی و جهانی که خلق کرده راضی است.

پس از نمایش گیم‌پلی کو-آپ بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در جریان آخرین State of Play، این بازی واکنش‌های منفی بسیاری را از سوی طرفداران دریافت کرد. با این حال شایعاتی در رابطه با تاخیر خوردن بازی از سوی WB Games و راکستدی (Rocksteady) تا سه‌ماهه‌ی آخر سال ۲۰۲۳ یا حتی اوایل سال ۲۰۲۴ به گوش می‌رسد. جیسن شرایر (Jason Schreier) از بلومبرگ گفته که به تیم توسعه‌ی بازی گفته شده که عرضه‌ی این بازی ممکن است هم‌چنان امسال رخ بدهد، اما آن‌ها از چیزی مطمئن نیستند.

حتی در صورت تاخیر خوردن هم احتمال تغییر چرخه‌ی گیم‌پلی لایو سرویس این بازی چندان وجود ندارد. شاید جالب باشد بدانید که بسیاری از افرادی که مشغول کار روی بازی هستند نسبت به چرخه‌ی مبارزات و طراحی جهان آن بسیار خوش‌بین هستند. اندی رابینسون از VGC گفته که منابع او مدعی شده‌اند که Suicide Squad: Kill the Justice League قرار نیست یک Gotham Knights دیگر باشد:

این مسئله جالب است چرا که از بسیاری از افرادی که روی بازی کار می‌کنند چیزهای مثبت زیادی را شنیده‌ام، خصوصا در مقایسه با Gotham Knights. به من گفته شده که این بازی قرار نیست یک Gotham Knights دیگر باشد و تیم توسعه‌ی بازی نسبت به چرخه‌ی گیم‌پلی و جهانی که خلق کرده بسیار خوش‌بین است.

با استناد به تمام این موارد، رابینسون گفته که او از تغییر اساسی بازی شوکه خواهد شد، چرا که اکثر چیزهایی که شنیده مثبت هستند. بازی Suicide Squad: Kill the Justice League هم‌چنان به صورت رسمی برای تاریخ ۵ خرداد ۱۴۰۲ (۲۶ مه ۲۰۲۳) برنامه‌ریزی شده و خبری از یک تاخیر از سوی WB Games و راکستدی به صورت رسمی نیست.

onlykorosawaEAGAMERهادی صفاییmeysambموز سخنگوRubyDARKSIRENKratosPashmak..darhalkhabRoyalknightامیر حسینشرکSekirovafadarred-eyed Banished KnightKratosBatman Arkham knightBlack Swordsmanچشم بصیرتEzio Auditore da Firenzemore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید