تریلر جدید Star Wars Jedi: Survivor فردا منتشر خواهد شد

۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۱

این طور که به نظر می‌رسد در تریلر بعدی بازی Star Wars Jedi: Survivor قرار است شاهد یک فرود سخت روی سیاره‌ی Koboh باشیم. این اثر اکشن ماجرایی حدود یک ماه دیگر عرضه خواهد شد.

بازی جدید استودیوی Respawn Entertainment یعنی Star Wars Jedi: Survivor قرار است یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های جدید در بهار سال ۲۰۲۳ باشد. الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، ناشر بازی، پروسه‌ی تبلیغ و هایپ کردن بازی را آغاز کرده است. حساب کاربری رسمی Star Wars در توئیتر اعلام کرده که تریلر جدید این بازی در تاریخ ۲۰ مارس یعنی فردا عرضه خواهد شد. ظاهرا در این تریلر قرار است شاهد یک فرود سهمناک برای قهرمانان ما باشیم.

برای فرود آماده شوید!

تریلر جدیدی برای Star Wars Jedi: Survivor در تاریخ ۲۰ مارس ساعت ۹ صبح به وقت Pacific منتشر خواهد شد.

بازی Jedi: Survivor که پنج سال پس از وقایع بازی اول جریان دارد بار دیگر Cal Kestis را دنبال خواهد کرد. Cal Kestis در این بازی هم مشغول مبارزه با Empire شرور است. در میانه‌ی راه او با شخصیت‌هایی مثل Bode Akuna، یک مزدور که بعضا به عنوان یک همراه هوش مصنوعی عمل خواهد کرد، آشنا خواهد شد. Cal هم‌چنین به سیارات جدیدی مثل Koboh خواهد رفت. سیارات این بازی قرار است بسیار بزرگ‌تر از بازی اول باشند و قرار است در آن‌ها شاهد ماموریت‌های جانبی زیادی باشیم.

در Star Wars Jedi: Survivor شما به توانایی‌های Force جدید و هم‌چنین پنج Stance متفاوت برای Lightsaber خود دسترسی خواهید داشت. دشمنان جدیدی مثل DT Sentry Droid که با سلاح‌های مختلفی مبارزه می‌کند و حتی پس از از دست دادن یک عضو بدن خود به مبارزه ادامه می‌دهد هم در این بازی حضور خواهند داشت.

بازی Star Wars Jedi: Survivor قرار است در تاریخ ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ (۲۸ آوریل ۲۰۲۳) برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵ و پلتفرم PC عرضه شود.

HunTeR007IrNOrinDARKSIREN🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉WitcherfoolbutseekerYoung boymeysambKratosامیرParhammh.pmario🤘Mohsenj74Ahmad_TRKratosNima ShamsKianEnzeEzio Auditore da Firenze

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید