تصاویری از هارلی کوئین فیلم Joker 2 فاش شد

۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۶

در تازه‌ترین تصاویر فاش شده از فیلم Joker 2 شاهد حضور هارلی کوئین با هنرنمایی لیدی گاگا هستیم.

فیلم Joker: Folie à Deux (جوکر: جنون مشترک) به کارگردانی تاد فیلیپس، یکی از آثار مورد انتظار کمیک بوکی سال ۲۰۲۴ میلادی به شمار می‌رود که به عنوان دنباله فیلم موفق جوکر در سال ۲۰۱۹ محسوب می‌شود. اثری که به زندگی آرتور فلک پرداخته و چگونگی تبدیل شدن او به شاهزاده جرم و جنایت شهر گاتهام را به تصویر کشیده است.

در این دنباله شاهد حضور یک شخصیت محبوب دیگر از دنیای کمیک نیز خواهیم بود که تاثیر بزرگی بر زندگی جوکر خواهد داشت. هارلین فرانسیس کوئینزل که در تیمارستان گاتهام با آرتور فلک ملاقات کرده و عاشق او خواهد شد. لیدی گاگا، خوانده و بازیگر مشهور هالیوود ایفای نقش هارلی کوئین را بر عهده خواهد داشت.

حال نیز تصاویری از او در جریان فیلم‌برداری جوکر ۲ فاش شده که در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید.

فیلم Joker: Folie à Deux که در دنیای جداگانه‌ای نسبت به دنیای سینمایی جدید دی‌سی (DCU) جریان دارد، برای اکران در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۲۴ (۱۳ مهر ۱۴۰۳) در نظر گرفته شده است. دنباله‌ای که با توجه به میزان فروش و استقبال منتقدین از فیلم نخست، انتظارات از آن بسیار بالا می‌باشد.

منبع: ComingSoon

77Menhera0DARKSIRENRezzهیچامیر حسینعلی غروبیهادی صفاییaliجول دوست داشتنیKianEnzemeysambMasuod EnayatiSamadmarioRoyalknightMohamad4AmatinesfAFSAllliTHEVILmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید