کیانو ریوز نقش مد نظرش در دنیای سینمایی مارول را آشکار کرد

۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۶
کیانو ریوز

کیانو ریوز در جدیدترین مصاحبه خودش به صحبت درباره نقش مد نظرش در دنیای سینمایی مارول پرداخته است.

کیانو ریوز یکی از بازیگران برجسته حال حاضر دنیای سینما به شمار می‌رود که نقش‌آفرینی وی در فیلم‌های جان ویک (John Wick) توانسته تحسین بیننده‌ها را بدست بیاورد و حالا طرفداران مشتاقانه منتظر اکران فیلم جان ویک ۴ (John Wick: Chapter 4) هستند.

از گذشته تا به امروز صحبت‌های بسیار زیادی درباره حضور ستاره فیلم‌های «جان ویک» و ماتریکس (Matrix) در دنیای سینمایی مارول بوده و اخیرا نیز گفتگوهایی بین این بازیگر و مدیر استودیو مارول یعنی کوین فایگی صورت گرفته اما هیچ گاه اطلاعاتی از این ملاقات‌ها به بیرون درز نکرده است.

با این وجود، انتظار می‌رود که استودیو مارول در آینده‌ای نه چندان دور از حضور کیانو ریوز در دنیای سینمایی خودشان بهره ببرند و این بازیگر نقش شخصیت مهمی را به تصویر بکشد. حالا در مصاحبه‌ای تازه با کیانو ریوز، از وی سوال شده که آیا نقشی بوده که از رد کردن آن پشیمان شده باشد.

این بازیگر در پاسخ به این سوال اظهار داشته که چنین نقشی وجود نداشته اما در ادامه آشکار کرده که او همیشه دوست داشته تا در دنیای سینمایی مارول نقش ولورین را ایفا کند. او گفته:

نقشی نبوده که از بازی نکردن آن پشیمان باشم اما همیشه می‌خواستم که نقش ولورین را بازی کنم.

کیانو ریوز قبلا نیز از علاقه‌اش برای ایفای نقش ولورین گفته بود اما حالا که حق استفاده از کاراکترهای ایکس من بار دیگر در اختیار استودیو مارول قرار گرفته و قرار است این کاراکترها در این دنیای سینمایی معرفی شوند، کیانو ریوز شانس آن را دارد که نقش مورد نظر خودش را در این جهان بزرگ ایفا کند.

اما باید گفت که چندی پیش اعلام شده بود که هیو جکمن قرار است بار دیگر نقش ولورین را در فیلم ددپول ۳ (Deadpool 3) بازآفرینی کند، فیلمی که در دنیای سینمایی مارول جریان دارد و همین موضوع نیز ممکن است روی حضور کیانو ریوز در نقش ولورین تأثیر بگذارد.

منبع: اسکرین رنت

Artin_GamearSaladin_The_Wise🎮 🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿🗿red-eyed Banished KnightAMIR WAZOWSKIMehran.BaDaniyal BleszinskiLonesome guyPashmak..darhalkhabKratosBaBa Wossجول دوست داشتنیAli 0zadeBlack Swordsmanهیچ❤GOD OF WAR❤Only XboxHahaUNCLE ARTURAmirtk07more

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید