تاخیر در زمان آغاز فیلم‌برداری Gladiator 2

5 بهمن 1401 - 15:00

دنباله فیلم محبوب و فراموش نشدنی ریدلی اسکات یعنی Gladiator با 2 هفته تاخیر، پروسه فیلم‌برداری خود را آغاز خواهد کرد.

فیلم Gladiator (گلادیاتور) را می‌توان به عنوان یکی از حماسی‌ترین و زیباترین ساخته‌های ژانر تاریخی در سینمای جهان به شمار آورد که توسط ریدلی اسکات در سال 2000 ساخته و اکران شد. اثری که به موفقیت‌های مالی و هنری بسیاری دست پیدا کرد و حال پس از گذشت 2 دهه شاهد ساخته شدن دنباله آن توسط خود شخص ریدلی اسکات خواهیم بود.

پس از مدت‌ها شایعات و گمانه‌زنی سرانجام متوجه شدیم که پاول مسکل به عنوان نقش اصلی در فیلم Gladiator 2 به ایفای نقش خواهد پرداخت. او نقش آفرینی لوسیوس وروس، پسر لوسیلا با هنرنمایی کانی نیلسن را بر عهده خواهد داشت. کسی که در فیلم نخست شاهد دوران کودکی او بودیم و اسپنسر تریت کلارک ایفای نقش او را بر عهده داشت.

پس از آن که در سال گذشته، دیوید اسکارپا فیلم‌نامه اولیه این دنباله را تهیه نمود، ریدلی اسکات و پاول مسکل دیدارهای گوناگونی با یکدیگر داشته‌اند تا حول محور ایفای نقش دوران بزرگسالی لوسیوس وروس به صحبت بپردازند. با این حال به سبب برنامه کاری شلوغ این بازیگر 26 ساله، زمان آغاز فیلم‌برداری دنباله فیلم گلادیاتور با کمی تاخیر مواجه شده است.

برخلاف برنامه‌ریزی اولیه که فیلم‌برداری این پروژه برای اوایل ماه مارس در نظر گرفته شده بود، برنامه کاری پاول مسکل سبب شده تا شاهد 2 هفته تاخیر در آغاز این پروسه باشیم. مسئله‌ای که به نظر نمی‌رسد برای عوامل پشت صحنه چندان مشکل‌ساز باشد.

هنوز هیچ تاریخ اکرانی برای فیلم مورد انتظار Gladiator 2 اعلام نشده و باید تا انتشار اطلاعات بیشتر از سوی ریدلی اسکات صبر نماییم.

منبع: کولایدر

tigermeysambفیلم بین بازنشسته درحال خیزشKhafiRyan BonesKratosAli_pxPorfosor🇮🇷

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • salt گفت:

  راسل کرو بازیگر معمولی هست اگه از گلادیاتور فاکتور بگیریم.
  بعضی بازیگرها فقط با یک فیلم بطور ابدی استوره و ستاره میشن و بدون اون فیلم خیلی معمولین.
  راسل کرو بدون گلادیاتور و گلادیاتور بدون راسل کرو بی معنی هست.اما گلادیاتور با راسل کرو و راسل با گلادیاتور یهو از فرش به عرش میرسن.
  هرچند موسیقی جادویی هانس زیمر هم ظلع سوم رو تشکیل میده.

  zilaromBatmanKhafihamed 66Ryan Bonesesmaaiel
 • Godfather4224 گفت:

  درسته که راسل کرو توی فیلم گلادیاتور بازی درخشانی داشته ولی بهتون توصیه میکنم فیلک ذهن زیبا با هنرنمایی راسل کرو در نقش جان نش رو حتما ببینید هم چنین فیلم های دیگه ای مثل گانگستر آمریکایی-بینوایان-محرمانه لس آنجلس- مرد سیندرلایی و …….. اونوقت خودتون قضاوت کنید که یه بازیگر معمولیه یا یه بازیگر تونا؟ یه بازیگر معمولی چطور میتونه همچنین نقش آفرینی هایی داشته باشه و آثار به این زیبایی رو خلق کنه؟؟ انصاف ام خوب چیزیه

  Godfather4224Khafi
 • ALi Shockre گفت:

  بازم خوب شد که تام هالند رو نقش اصلی نذاشتن.

  Godfather4224tigerKhafi