شایعه: اطلاعات موجود از PS6 بیش از PS5 Pro است

4 بهمن 1401 - 17:12

تام هندرسون (Tom Henderson)، منبع داخلی مشهور، در توییت جدید خود متذکر شد که بیش از PS5 Pro، در مورد PS6 اطلاعات دریافت کرده است.

با وجود این که حتی سه سال از عرضۀ پلی استیشن 5 نمی‌گذرد، شایعاتی پیرامون مدل PS5 Pro و PS5 Slim در سطح اینترنت دیده می‌شود. منبع داخلی معروف، تام هندرسون، در ماه گذشته به عرضۀ یک مدل اشاره کرد که درایو آن قابل جداسازی است، اما همچنین اعلام کرد که با مدل «اسلیم» یا «پرو» روبه‌رو نیستیم، بلکه این مدل تنها نسل دوم همان PS5 پایه به حساب می‌آید.

در هر حال، این بدان معنا نیست که PS5 Pro هرگز ساخته نخواهد شد. با این وجود، هندرسون در توییت‌های جدید خود به این موضوع اشاره داشته است که مطمئن نیست در این نسل مدل «پروی» کنسول پلی استیشن رخ بدهد. وی در این باره گفت:

به نظر نمی‌رسد که از مدل پایۀ پلی استیشن 5 به اندازه‌ای که پتانسیل دارد استفاده شده باشد و تا اواخر امسال نیز احتمالاً این اتفاق رخ ندهد. تمام چیزی که می‌توانم بگویم آن است که من بیش از PS5 Pro در مورد PS6 شنیده‌ام.

در مورد مدل جدید PS5 که قبلاً گزارش‌هایی حول آن به اشتراک گذاشتم، باید بگویم که انتظار تغییرات گسترده را نداشته باشیم.

نظر شما در این باره چیست؟

Visible bearded manaref44DARKSIRENAli_pxکاکاسنگیRubyxbox2023meysambKinorasasaAhmad_TRParham_ShKHEDER_Pro_GamerعلیHaj Clankهادی صفاییRAGNARÖKCaptainmahdi12345امیرخستهmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید