از لوگوی جدید استودیو دریم‌ورکس با حضور شرک رونمایی شد + ویدیو

6 آذر 1401 - 09:09
لوگوی جدید استودیو دریم‌ورکس

استودیو انیمیشن‌سازی دریم‌ورکس با انتشار ویدیویی از برخی از کاراکترهای محبوب آثار خودش، از لوگوی جدید خود رونمایی کرد.

استودیو دریم‌ورکس (Dreamworks) از جمله استودیوهای انیمیشن‌سازی برجسته به شمار می‌رود که در طول تاریخ توانسته انیمیشن‌های جذاب و رنگارنگی را برای مخاطبان به ارمغان بیاورد و طرفداران زیادی را به خودش جلب کند.

به تازگی، استودیو دریم‌ورکس با انتشار ویدیویی، از لوگوی جدید و متحرک خودش رونمایی کردند. این لوگوی متحرک در ابتدای فیلم‌ها استفاده می‌شود و برای اولین بار نیز در انیمیشن گربه چکمه‌پوش: آخرین آرزو (Puss in Boots: The Last Wish) به تصویر کشیده می‌شود.

لوگوی متحرک استودیو دریم‌ورکس، نماد این شرکت که یک پسر بچه بدون چهره روی هلال ماه است را نشان می‌دهد که در اطراف کهکشان سفر می‌کند و از کنار برخی از مشهورترین و محبوب‌ترین کاراکترها و فرنچایزهای این کمپانی عبور می‌کند.

از جمله این فرنچایزها نیز می‌توان به انیمیشن پسران بد (The Bad Guys)، شخصیت بی‌دندون از انیمیشن‌های چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم (How to Train Your Dragon)، شخصیت پو از انیمیشن‌های پاندای کونگ‌فو کار (Kung Fu Panda)، انیمیشن‌های بچه رئیس (The Boss Baby)، انیمیشن‌های ترول‌ها (Trolls) و در نهایت، شرک، فیونا و خر از مجموعه انیمیشن‌های شرک (Shrek) اشاره کرد. لوگوی متحرک استودیو انیمیشن‌سازی دریم‌ورکس را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

به دنبال انتشار لوگوی متحرک استودیو دریم‌ورکس، طرفداران به صورت آنلاین در مورد آن صحبت کردند و انتقادهایی نیز نسبت به آن داشتند. آن‌ها اظهار داشتند که برخی از کاراکترهای کلاسیک و شناخته شده‌ای همچون سندباد و اسپریت در اینجا غایب هستند. با این حال، این موضوع را هم باید در نظر گرفت که دریم‌ورکس از فرنچایزهایی در لوگوی متحرک خودش استفاده کرده که پروژه‌ای از آن‌ها در حال توسعه است.

از جمله آثار در حال توسعه از استودیو دریم‌ورکس می‌توان به انیمیشن «پسران بد ۲»، چهارمین انیمیشن از مجموعه «پاندای کونگ‌فو کار»، انیمیشن The Boss Baby Christmas Bonus، سومین فیلم از مجموعه «ترول‌ها» و احتمالا پنجمین فیلم در مجموعه «شرک» اشاره کرد.

منبع: movieweb

TemorAl.ml.khAshen undead the bearerThe.Last.DragonEspressoMMYKINGمتینامیر????KHEDER_Pro_GamerUNCLE ARTURsamanDanialRanjbarzadehOrinArmin Ezati🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉کاکاسنگیCaptainP.morganChris redfieldmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید