اولین تریلر فیلم Oppenheimer ساخته کریستوفر نولان

6 مرداد 1401 - 17:04
فیلم Oppenheimer

تریلری برای فیلم Oppenheimer ساخته کریستوفر نولان در مورد پدر بمب اتم توسط کمپانی یونیورسال منتشر شده است.

مدتی پیش بود که اولین پوستر رسمی از فیلم اوپنهایمر (Oppenheimer) منتشر شده بود. حالا کمپانی یونیورسال اولین تریلر رسمی برای این فیلم بیوگرافی ساخته کریستوفر نولان (Christopher Nolan) را منتشر کرده است. این فیلم در مورد دانشمندی به نام جی رابرت اوپنهایمر و کارهای او در پروژه منهتن است.

کریستوفر نولان که برای ساخت سه‌گانه شوالیه تاریکی (The Dark Knight)، فیلم تلقین (Inception) و فیلم تنت (Tenet) شناخته می‎‌شود، وظیفه نگارش فیلم‌نامه اقتباسی فیلم «اوپنهایمر» را بر اساس رمانی به همین نام برعهده داشته است. خود او نیز وظیفه کارگردانی فیلم را در دست دارد.

کریستوفر نولان بازیگران بسیار برجسته و بزرگی را برای فیلم «اوپنهایمر» گردهم آورده است که شامل کیلین مورفی (Cillian Murphy) در نقش اصلی است. در کنار او نیز امیلی بلانت (Emily Blunt)، مت دیمون (Matt Damon)، رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) و فلورنس پیو (Florence Pugh) تنها تعدادی از بازیگران این اثر به شمار می‌روند.

فیلمبرداری فیلم «اوپنهایمر» مدتی است که به پایان رسیده و این فیلم فعلا در مرحله پساتولید قرار دارد و حالا اولین تریلر آن به صورت رسمی منتشر شده است که آن را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

این تریلر صحنه‌هایی آتشین و رنگارنگ را به نمایش در می‌آورد که احتمالا اشاره به انفجار بمب اتم دارد. از سوی دیگر، تریلر صحنه‌های سیاه و سفید از کیلین مورفی در نقش جی رابرت اوپنهایمر را به نمایش می‌گذارد. فیلم «اوپنهایمر» یا حداقل بخش‌هایی از آن به صورت سیاه و سفید خواهد بود تا بیننده‌ها اثری متفاوت از کریستوفر نولان را شاهد باشند.

فیلم «اوپنهایمر» برای اکران در تاریخ ۲۱ ژوئیه سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۳۰ تیر ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است.

منبع: اسکرین رنت

MahyarMsmSamadmarioDARKSIRENX_Wolverine_XmeysambSami 227Lonesome guyㄒ卄乇 Ҝ几丨Ꮆ卄ㄒTomiاتزیو آدیتوره

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • خیلی خفن بود
  حال کردم باهاش بیا ببینیم دوباره نولان چه شاهکاری برامون پخته
  احتمالا نولان رو برای اسکار بایکوت کنن مثل بقیه فیلماش
  (الان کاندید میکنشش و اسکار هم میگیره )

  IRGCاتزیو آدیتورهSami 227
 • Ahmad_TR گفت:

  در اینده ای نزدیک همینکه زن تو تریلر باشه، موی زن دیده بشه ،
  میتوانید انرا از این لینک مشاهده کنین

  MRIPاتزیو آدیتوره
 • vafadar گفت:

  مثل همیشه درجه یکه اینبار با شخصیت تاریخی و واقعی طرفیم

 • black time گفت:

  نولان بنظر میرسه نوعی سه گانه های پنهان غیر مرتبط در کنار سه گانه آشکار شوالیه تاریکی دارد. اینسپشن، اینتراستلار،تنت سه گانه علمی تخیلی در حول محور مساله زمان بودند. سه گانه بتمن نیز بکنار که آشکار است. بی خوابی(هرچند فیلمنامه بر عهده خودش نبود)، ممنتو و فالوینگ نیز یک سه گانه پنهان علمی معمایی شخصیت محور بودند. دانکریک و اوپنهایمر و پرستیژ نیز یک سه گانه هرچند با ژانر های مختلف هستند ولی هر سه مورد در ژانر تاریخی نیز مشترک می باشند و در هر سه مورد شخصیت های تاریخی و مکان های تاریخی بکار رفته است.با اضافه شدن اوپنهایمر این سه گانه تاریخ محور نیز تکمیل میشود. از این دیدگاه هم اگر نگاه کنیم چینش این سه گانه ها جالب بنظر می رسد.