رزمند پایک به فیلم Saltburn پیوست

23 اردیبهشت 1401 - 21:00
فیلم Saltburn

رزمند پایک قرار است در فیلم Saltburn به کارگردانی امرالد فرل نقش‌آفرینی کند.

امرالد فرل (Emerald Fennell) به دنبال کارگردانی فیلم زن جوان آتیه‌دار (Promising Young Woman) توانست تا خودش را به عنوان یک فیلم‌ساز برجسته و آینده‌دار معرفی کند، حالا نیز در حال توسعه دومین فیلم خود است. بنابر گزارش‌های تازه، رزمند پایک (Rosamund Pike) قرار است در فیلم Saltburn نقش اصلی را به تصویر بکشد.

همانطور که اطلاعات چندانی از خود فیلم در دست نیست، در مورد نقش رزمند پایک در این فیلم نیز اطلاعاتی موجود نمی‌باشد. با این حال، برخی از منابع گزارش کرده‌اند که این فیلم قرار است داستان یک خانواده اشرافی و بزرگ را به تصویر بکشد.

امرالد فرل در سریال تاج (The Crown) که داستان خانواده اشرافی بریتانیا را به نمایش می‌گذارد، سابقه بازیگری دارد و همین باعث می‌شود تا او به خوبی بتواند داستان فیلم Saltburn را به تصویر بکشد. امرالد فرل،‌ سابقه بازی در فیلم‌های برجسته‌ای را در کارنامه دارد و برای نوشتن فیلم‌نامه فیلم «زن جوان آتیه‌دار» نیز جایزه اسکار را بدست آورده بود. او همچنین نامزدی جایزه بهترین کارگردانی و بهترین فیلم را نیز کسب کرده بود.

حالا که بازیگر نقش اصلی فیلم Saltburn و همچنین کارگردان آن مشخص شده است،‌ انتظار می‌رود که در روزهای آینده، اطلاعات بیشتری از دیگر بازیگران و شروع فیلمبرداری آن منتشر شود.

منبع: کولایدر

meysamb
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید