حضور جانی کیج در فیلم Mortal Kombat 2 تایید شد

22 اردیبهشت 1401 - 23:00

نویسنده فیلم Mortal Kombat 2 تایید کرد که جانی کیج در این دنباله حضور پیدا خواهد کرد.

در سال 2021 بود که فرنچایز سینمایی Mortal Kombat از نو شکل گرفت و فیلمی با حضور لوئیس تان (Lewis Tan)، هیرویوکی سانادا (Hiroyuki Sanada)، جسیکا مک‌نامی (Jessica McNamee) و جو تسلیم (Joe Taslim) و به کارگردانی سایمون مک‌کوید (Simon McQuoid) ساخته شد.

این فیلم در دوران اوج همه‌گیری کرونا موفق شد تا 83 میلیون دلار فروش کرده و بینندگان زیادی را از طریق سرویس HBO Max به خود جذب نماید. اوایل امسال تولید دنباله مورتال کامبت رسماً اعلام شد و سازندگان آن اعلام نمودند که از ضعف‌های فیلم اول درس گرفته و سعی خواهند داشت تا بهترین اثر ممکن را مخصوص طرفداران این فرنچایز خلق نمایند.

حال به تازگی جری اسلتر (Jeremy Slater) که در تولید سریال Moon Knight نقش داشته و وظیفه نویسندگی فیلم‌نامه Mortal Kombat 2 را بر عهده دارد، رسماً اعلام نموده که در این دنباله شاهد حضور شخصیت جانی کیج خواهیم بود.

او در مصاحبه با وبسایت کمیک‌بوک، فاش کرد که علی‌رغم این که جانی کیج در این پروژه حضور خواهد داشت، اما هنوز معلوم نیست که نقش او چقدر موثر خواهد بود.

جانی کیج جزو شخصیت‌های مورد علاقه من در این فرنچایز بوده است. در پایان فیلم اول به حضور وی اشاره شد و قطعاً در Mortal Kombat 2 او را وارد داستان خواهیم کرد. البته که هنوز مشخص نیست او چه نقشی در اتفاقات فیلم دوم خواهد داشت و این مسئله‌ای است که فعلاً درگیر آن هستیم.

جان کارلتون ملقب به جانی کیج، یکی از شخصیت‌های قدیمی و محبوب فرنچایز مورتال کامبت است که به خاطر شخصیت متکبر و کنایه‌آمیزش شناخته می‌شود. طرفداران این مجموعه از حضور بازیگری همچون رایان رینولدز (Ryan Reynolds) برای حضور در این نقش استقبال کرده‌اند. با این حال باید صبر کرد و دید که سازندگان این مجموعه سینمایی چه برنامه‌هایی برای شخصیت جانی کیج خواهند داشت.

منبع: اسکرین‌رنت

مارکو تاجر ایتالیایی (دلال شامپو سیر پرژک)GameOverDARKSIRENJust GOD OF WAR@alistarSky ManP.morganMengo
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید