خط زمانی سنگ قدرت در دنیای سینمایی مارول مشخص شد

6 بهمن 1400 - 22:55
سنگ قدرت

کمپانی مارول با انتشار تصویری، خط زمانی رویدادهای مرتبط به سنگ قدرت را مشخص کرده است.

کمپانی مارول با انتشار تصویری اینفوگرافیک، به طور رسمی، خط زمانی سنگ قدرت در دنیای سینمایی خود را مشخص کرده است. سنگ قدرت، یکی از اشیاء بسیار با ارزش و مورد توجه در این دنیای سینمایی بوده و افراد زیادی خواهان دست یافتن به آن بوده‌اند.

سنگ قدرت، یکی از شش سنگ ابدیت است؛ این سنگ‌ها بسیار قدرتمند هستند و هر کدام از آن‌ها، جنبه‌ای از هستی را کنترل می‌کنند که شامل فضا، ذهن، واقعیت، زمان، روح و البته قدرت است. زمانی که این سنگ‌ها در دست افراد بدی بیافتند، منجر به خرابی‌های بسیار زیادی همچون نابود کردن سیاره‌ها خواهند شد. سنگ قدرت بیشتر برای ظاهر بنفش رنگ خود شناخته می‌شود.

در فیلم نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy) برای اولین بار به سنگ قدرت اشاره شده بود اما حتی قبل‌تر از آن نیز این سنگ به رویدادهای دنیای سینمایی مارول مرتبط بوده است. قدرت تخریب‌گر این سنگ در این فیلم و توسط رونان به نمایش در آمده بود.

به تازگی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، تصویری اینفوگرافیک منتشر شده که سیر اتفاقات رخ داده برای سنگ قدرت را به نمایش در آورده است. این سیر اتفاقات از زمان خلق این سنگ شروع می‌شود و سپس، مکان‌ها و کاراکترهایی که این سنگ را در دست داشته‌اند را مشخص می‌کند. این تصویر همچنین دو خط زمانی متفاوت آن را نیز نشان می‌دهد که یکی از آن‌ها مربوط به تلاش انتقام‌جویان پس از بشکن تانوس است.

این تصویر رسمی منتشر شده برای این سنگ، برخی از جزئیات مرتبط به فیلم‌های دنیای سینمایی را مشخص‌تر خواهد کرد. این تصویر تایید می‌کند که کاپیتان آمریکا قبل از رویدادهای فیلم نگهبانان کهکشان، این سنگ را به سیاره موراگ بازگردانده است. این تصویر اینفوگرافیک برای طرفداران دنیای سینمایی مارول بسیار مفید خواهد بود و درک بهتری از اتفاقات را برای آن‌ها به ارمغان خواهد آورد. در زیر می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید.

سنگ قدرت
سنگ قدرت

منبع: اسکرین رنت

طنز پردازDARKSIREN
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید