دیزنی سریالی بر اساس فیلم Real Steel می‌سازد

25 دی 1400 - 22:12
فیلم Real Steel

کمپانی دیزنی اعلام کرده که سریالی بر اساس فیلم Real Steel در حال توسعه است.

کمپانی دیزنی به تازگی اظهار داشته که در حال توسعه سریالی بر اساس فیلم پولاد ناب (Real Steel) است. البته، این سریال هنوز در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و به این زودی‌ها روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس منتشر نخواهد شد.

فیلم پولاد ناب در سال 2011 میلادی اکران شده است. این فیلم با بازی هیو جکمن (Hugh Jackman) در نقش یک بوکسور دلسرد است که بار دیگر پسرش را ملاقات می‌کند. آن‌ها با یکدیگر یک ربات می‌سازند و آن را آموزش می‌دهند تا در مسابقات جهانی بوکس رباتی شرکت کنند.

از جمله دیگر بازیگرانی که در فیلم پولاد ناب حضور داشتند می‌توان به آنتونی مک‌کی (Anthony Mackie)، اونجلین لیلی (Evangeline Lilly) و هوپ دیویس (Hope Davis) اشاره کرد. این فیلم توانسته بود تا داستان خود را به خوبی با جلوه‌های ویژه و تکنولوژی موشن کپچر ترکیب نماید. این فیلم را شاون لوی (Shawn Levy) کارگردانی کرده است.

شاون لوی به خوبی توانسته بود تا دنیای این فیلم را شکل دهد و می‌توان به خوبی داستان‌های مختلفی را در آن ساخت. این فیلم در گیشه موفق به فروش سیصد میلیون دلاری شده بود اما هیچ گاه یک دنباله یا نسخه فرعی از آن ساخته نشد.

کمپانی دیزنی به دنبال آن است تا سریالی بر اساس این فیلم بسازد. بنابر گزارش‌ها، کمپانی دیزنی به دنبال به خدمت گرفتن یک نویسنده است تا داستان این سریال را شکل دهد. در حال حاضر، هیچ نویسنده‌ای برای این سریال به خدمت گرفته نشده است. از همین رو، انتظار نمی‌رود که تولید این سریال به این زودی‌ها آغاز شود.

شاون لوی از جمله کسانی است که تهیه‌کننده اجرایی این سریال جدید سرویس دیزنی پلاس خواهد بود. از جمله دیگر تهیه‌کنندگان این سریال می‌توان رابرت زمیکس (Robert Zemeckis)، جک راپکی (Jack Rapke)، ژاکلین لوین (Jacqueline Levine) و دان مورفی (Don Murphy) را نام برد.

منبع: کولایدر

Black Knightcrystal sky
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید