تصاویری از فیلم Black Adam با بازی دوئین جانسون منتشر شد

17 آذر 1400 - 11:25
فیلم Black Adam

دوئین جانسون تصاویری از فیلم Black Adam جدیدترین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی منتشر کرده است.

فیلم بلک ادم (Black Adam) با تاخیرهای فراوانی روبه‌رو شده و سال‌های زیادی را در مرحله تولید سپری کرده است. با این حال، این فیلم قرار است سرانجام سال آینده میلادی روی پرده سینماها اکران گردد.

به تازگی تصویری از دوئین جانسون (Dwayne Johnson) در نقش بلک ادم در این فیلم منتشر شده است که او را در لباس کاملش نشان می‌دهد. این تصویر از کاور مجله توتال فیلم است. دوئین جانسون این تصویر را در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرده و در کپشن آن نوشته است:

جهان به یک قهرمان نیاز داشت اما در عوض، من را بدست آورده است.

لباس دوئین جانسون در این فیلم واقعا فوق‌العاده است. رنگ طلایی و مشکی متالیک آن واقعا زیبا است. هیرام گارسیا (Hiram Garcia) در مصاحبه اخیر خود در مورد فیلم بلک ادم گفته است:

فیلمبرداری فیلم به تازگی به اتمام رسیده است و هنوز جلوه‌های ویژه آن تکمیل نشده‌اند. اما این فیلم در همین مرحله نیز سرگرم‌کننده است و مطمئنا، باعث اعتماد به نفس بیشتر ما شده است. از همین رو، ما برای مسیری که فیلم در پیش گرفته، بسیار هیجان‌زده هستیم. کارگردان کار بسیار عالی‌ای انجام داده است. فیلم بزرگ و سرگرم‌کننده است.

دوئین جانسون برای ایفای این نقش ساخته شده است. تنها کسی که مناسب این نقش بوده، دوئین جانسون است. دیگر بازیگرانی که در فیل حضور دارند نیز فوق‌العاده هستند. این فیلم، یکی از سرگرم‌کننده‌ترین فیلم‌هایی بوده است که من تولید کرده‌ام. ساخت این فیلم واقعا جالب بوده و فکر می‌کنم که مخاطبان از آن لذت خواهند برد.

علاوه بر این، تصاویری از پشت صحنه فیلم نیز منتشر شده که دوئین جانسون در لباسش را نشان می‌دهند. فیلم بلک ادم قرار است 29 ژوئیه سال 2022 میلادی (جمعه 7 مرداد 1401) روی پرده سینماها اکران گردد.

منبع: کولایدر

Ubisoft,EA,Rockstar,Tell TaleStarmanmatrix4221489BlackMEYSAMB300KurosMehran.Ba
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید