کلیپ و پوستری جدید از فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شد

7 آذر 1400 - 10:02

پوستر جدید، پنج نفر از اعضای گروه شش خبیث یا Sinister Six و تیزر جدید فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home)، الکترو را نمایش می‌دهند.

در پوستر رسمی جدید، می‌توانیم نگاهی تازه به اعضای گروه شش خبیث که شامل ویلم دفو (Willem Dafoe) در نقش گرین گابلین، جیمی فاکس (Jamie Foxx) به عنوان الکترو، آلفرد مولینا (Alfred Molina) در نقش دکتر اختاپوس، توماس هیدن چارچ (Thomas Haden Church) به عنوان سندمن و ریس ایفانز (Rhys Ifans) در نقش لیزارد داشته باشیم. همچنین مرد عنکبوتی با بازی تام هالند (Tom Holland)، دکتر استرنج با بازی بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) و زندیا (Zendya) در مرکز پوستر حضور دارند.

متاسفانه شخصیت الکترو در فیلم مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۲ (The Amazing Spider-Man 2) تفاوت‌های بسیاری با نسخه‌ی کمیکی خود داشت که موجب ناراحتی هواداران شد. حتی با هنرنمایی زیبای جیمی فاکس، این شخصیت به یکی از کم کیفیت‌ترین و ضعیف‌ترین ضدقهرمان‌های به تصویر کشیده‌ی چند سال اخیر تبدیل شد، اما یک موقعیت مولتی‌ورس می‌تواند اشتباهات گذشته را جبران کند. آقای فاکس در نقش شخصیت الکترو در فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، با ظاهری جدید و مطابق کمیک‌ها بازگشته است.

این تبلیغ تلویزیونی جدید، ظاهر جدید شخصیت الکترو را به نمایش گذاشته تا هواداران متوجه‌ی تغییرات آن شوند و برای حضور وی در فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، آماده شوند.

همانگونه که بسیاری از طرفداران متوجه شدند، ظاهر جدید الکترو، المان‌هایی شبیه به ساخته‌های تونی استارک دارد. امکان دارد که دلیل این شباهت، در نتیجه‌ی ورود وی به دنیای سینمایی مارول باشد و یا دلیل دیگری وجود دارد که در طول فیلم متوجه‌ی آن می‌شویم. موردی که هواداران در آن تفاهم دارند، بهتر بودن ظاهر وی در این فیلم، نسبت به ظاهر آبی رنگ او در فیلم مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۲ است و این که قدرت‌هایش نیز سهمگین‌تر به نظر می‌رسند.

همانطور که پیش‌تر گفته شد در این فیلم اعضای گروه شش خبیث حضور دارند و باید تا زمان اکران فیلم مرد عنکبوتی راهی: به خانه نیست، صبر کنیم تا متوجه شویم که کدامیک از این ضدقهرمانان خطرناک‌تر هستند، اما قدرت‌های الکترو همیشه باعث دشواری برای شخصیت مرد عنکبوتی شدند و دیدن مبارزه‌ی این دو شخصیت برای باری دیگر تماشایی خواهد بود. بسیاری از هواداران انتظار دارند که مرد عنکبوتی اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) به کمک تام هالند بیاید و باری دیگر الکترو را شکست دهد. انتظارات هواداران از این فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، بسیار بالا است و حضور نداشتن توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد در این فیلم، باعث ناراحتی بسیاری از آن‌ها خواهد شد.

فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، در تاریخ ۲۶ آذر سال جاری (۱۷ دسامبر ۲۰۲۱) اکران می‌شود.

متأثر گشتهAli Hassan nejadvitto corleoneMEYSAMB300

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید