ویدیو: بازسازی GTA: San Andreas در موتور گرافیکی Far Cry 5

6 آذر 1400 - 17:11

به نظر می‌رسد که یکی از طرفداران با استفاده از انجین عنوان Far Cry 5، در حال بازسازی تمام عیار بازی محبوب و پرطرفدار GTA: San Andreas است.

شرکت راکستار (Rockstar) پس از عذرخواهی از طرفداران بابت وجود مشکلات فنی بسیار در این عنوان، به آن‌ها وعده داد که به زودی با انتشار آپدیت‌ها و به روز رسانی‌های مختلف وضعیت فنی این مجموعه را بهبود می‌دهد. در حالی که بسیاری از طرفداران در حال اعتراض به عملکرد راکستار و تیم توسعه دهنده‌ی این مجموعه بودند، یکی از طرفداران ویدیویی از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی مخصوص به خود را در Reddit منتشر کرد.

کاربر u/MapEditorMaster در Reddit کلیپی 24 ثانیه‌ای از محیط عنوان در دست ساخت خود منتشر کرد، که شهر San Andreas را پیش از ورود CJ به آن نشان می‌داد. بر اساس اظهارات این کاربر، قصد او بازسازی عنوان San Andreas به صورت کامل بوده و از انجین عنوان Far Cry 5 یعنی Dunia Engine برای ساخت این عنوان بهره می‌برد.

با این که بازخوردهای منتشر شده در مورد این ویدیو مثبت بودند، اما عده‌ای از کاربران بر این باورند که این نسخه‌ از بازی پیش از اقدامات قانونی راکستار باید حذف شود. برخی دیگر از کاربران معتقد بودند که راکستار باید با چنین کیفیتی سه نسخه‌ی کلاسیک از مجموعه‌ی GTA را بازسازی می‌کرد و آن‌ها چنین انتظاری داشتند.

لازم به ذکر است که کاربر u/MapEditorMaster تنها کسی نیست که به ساختن ماد از بازی‌های کلاسیکی مانند GTA: San Andreas می‌پردازد و جامعه‌ی بزرگی از مادسازان در این بیست سال به پشتیبانی از عناوین کلاسیک کمپانی راکستار پرداخته‌اند، اما متاسفانه تا به امروز راکستار به این جامعه‌ی عظیم و توانایی‌های گسترده‌ی آن‌ها بی‌اعتنایی کرده است. بسیاری معتقدند اگر ماد‌سازان مسئولیت بازسازی سه نسخه‌ی کلاسیک سری GTA را برعهده می‌گرفتند این مجموعه می‌توانست عملکرد بهتری داشته باشد.

شما در ادامه می‌توانید کلیپ منتشر شده توسط کاربر u/MapEditorMaster را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که به زودی تیزری از گیمپلی این ماد توسط توسعه دهنده‌ی آن منتشر خواهد شد.

Pashmak..darhalkhabDARKSIREN❤GOD OF WAR❤متأثر گشتهbearer of the ashen undeadTang HaoOmid_FshLittle∞GodMEYSAMB300SkullFlawlessReversepointETERNAL_MAN (از بن بازگشته)ژنرال اردک (پادشاه دلها = پور*نگ ساما❤👑)levinemollypopNietjalinerd2Javad Barshoeei
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید