گیمرهای Red Dead Redemption 2 راز قدیمی بازی را حل کردند

30 مهر 1400 - 10:41

علی رغم سکوت فعلی راک استار (Rock Star)، شواهد نشان می‌دهد که گیمرها Red Dead Redemption 2 توانسته‌اند یکی از قدیمی‌ترین راز‌های بازی را حل کنند.

از همان ابتدای انتشار، استودیو راک استار (Rock Star)، عنوان Red Dead Redemption 2 را از راز‌ها، ایستر اگ‌ها و ماموریت‌های مخفی پر کرده بود. بعضی از راز‌های بازی بلافاصله بعد از انتشار حل شدند، اما بعضی از رمز و رازهای دنیای Red Dead هنوز هم حل نشده باقی مانده‌اند، ولی شاید یکی از این رازها یک قدم به حل شدن نزدیک‌تر شده باشد.

اگر عنوان Red Dead Redemption 2 را بازی کرده باشید، حتما به شخصیتی به اسم نایجل (Nigel) برخورده‌اید، یک مرد انگلیسی که به دنبال دوستش گالوین (Galvin) می‌گردد. بازی‌بازان در طول بازی بار‌ها به نایجل بر‌میخورند و در اواخر بازی واضح است که وضعیت روحی و جسمی او به‌ هم ریخته است.

اما مسئله این است: هیچ شخصیتی به اسم گالوین در فایل‌های بازی وجود ندارد، به همین دلیل، خیلی از تئوری‌ها وجود گالوین در دنیای بازی را از لیست احتمالات خط زده‌اند.

البته بهتر است که برای نتیجه‌گیری عجله نکنیم، چون سازندگان Red Dead Redemption 2 احتمالا می‌توانستند حدس بزنند که دیتاماینرها در فایل‌های بازی به دنبال اسم گالوین خواهند گشت و فایل مربوط به او را با اسم دیگری کدگذاری کرده باشند.

جدا از این، یکی دیگر از سرنخ‌های جدید که ما را یک قدم به حل این معما نزدیک‌تر می‌کند کشف جدید یکی از گیمرهای صفحه ردیت (Reddit) بازی است که در هنگام بازی کردن متوجه جسد مشکوکی شده که لباسی شبیه لباس نایجل به تن داشته است.

تازه فصل 6 بازی را شروع کرده بودم و در ماموریت North-East بودم. در همین حین متوجه علامت X در نقشه شدم. فکر کردم که احتمالا یک کمین باشد پس رفتم که بررسی کنم. وقتی به محل علامت رسیدم متوجه یک کاراکتر دیگر شدم که از اسب پیاده شد و به طرف یک جسد روی زمین رفت تا به آن نگاهی بیاندازد. به نظر می‌آمد که این تصادفی نبود و جزئی از بازی بود، ولی مطمئن نیستم.
مرد اسب سوار دیالوگ مخصوصی نداشت، ولی تقریبا مطمئنم که جسد همان لباسی را به تن داشت که نایجل وقتی آخرین بار دیدمش به تن داشت. شاید جسد رو به شهر ببرم تا ببینم اتفاقی رخ می‌دهد یا نه.

در حال حاضر، گیمرهای ردیت Red Dead Redemption 2 در حال تلاش برای حل این راز هستند، ولی متاسفانه تاکنون سازندگان این عنوان پاسخی به سوالات طرفداران درباره‌ی این سرنخ نداده‌اند، اما احتمالا به زودی خبر‌های بیشتری خواهیم شنید. چندی پیش هم معمای Strange Man در همین بازی حل شد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • MahyarMsm گفت:

  خدایا این بازی دیگه چیه؟!
  هنوزم کلی چیز میز برای کشف کردن داره
  فراشاهکار به این میگن

 • ASHEN ONE گفت:

  نایجل همون گالوین هستش.
  در واقع اون یک بیمار اختلال شخصیتی هستش

 • JUST me گفت:

  سال 3000….رازی جدید از بازی رد دد کشف شد

 • تیتر: گیمرهای Red Dead Redemption 2 راز قدیمی بازی را حل کردند
  متن: در حال حاضر، گیمرهای ردیت Red Dead Redemption 2 در حال تلاش برای حل این راز هستند
  تیترو باور کنیم یا متنو 😂

 • DOTA_2 گفت:

  یادش بخیر تو فروم گیمفا تاپیک پر رونقی بود به اسم حل راز بازی جی تی ای چقدر حال میکردیم باهاش هعی

 • Armin گفت:

  خداییش اینا دیگه چقد بیکارن همین که وقت کردم بخش داستانی رو تموم کردم خودش خیلیه.

 • Silverhand گفت:

  overrated

 • تیترو خوندم با خودم گفتم چی شده یعنی گوین پیدا شده
  بعد خبرو باز کردم دیدم حدسم درست بود و درباره گوینه
  یه ویدیو قبلن تو یوتوب دیده بودم که از یه صخره داخل بازی یه صداهایی میومد که میگفتن گوین توی غاری چیزی گیر کرده البته خیلی به ویدیو دقت نکردم گذری دیدم

 • بیشتر از کرج تو ردد زندگی کردم !
  اونقدری که مراقب اسبام هستم حواسم ب ماشین خودم نیس

 • Aloi گفت:

  من همین امروز بخدا این متنی که دادشمون منتشر کرده نوشته یه مرد از روی اسب افتاد و لباس مرده تنش بود رو همین امروز دیدم دقیقا همین شکلی که گفت برش داشتم گذاشتمش پشت اسبم رفتم شهر تا آوردمش پاشین به جرم قتل همه افتادن دنبالم بعد مردم نمیدووم اصا ب نظر خودمم خیلی عجیب بود