سینما فارس: دنیای مرد عنکبوتی؛ آینده سینمایی ونوم چه خواهد بود؟

22 مهر 1400 - 00:00

حالا که فیلم ونوم: بگذارید کارنیج بیاید (Venom: Let There Be Carnage) به اکران در آمده است، این سوال ایجاد شده که این شخصیت مرگبار کمیک‌های مارول در چه فیلم دیگری حضور خواهد داشت. صحنه پساتیتراژ فیلم ونوم 2، احتمالات بسیار هیجان‌انگیزی برای ونوم با بازی تام هاردی (Tom Hardy) در دنیای سینمایی مارول به وجود می‌آورد.

اما این فیلم همچنین زمینه‌سازی‌های بیشتری برای فیلم‌های بعدی در درون دنیای سینمایی مرد عنکبوتی شرکت سونی انجام می‌دهد. در هم آمیخته شدن دنیای سینمایی مرد عنکبوتی شرکت سونی با دنیای سینمایی مارول ممکن است اندکی گیج‌کننده باشد اما در عین حال، به معنای آن است که شخصیت ونوم در فیلم‌های بیشتری در آینده حضور خواهد داشت.

ادامه مطلب

Matin_khGood lookmeysamb

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Good look گفت:

  کلا در دنیای مارول تعداد محدودی فیلم هست که سرگرم کننده هستن اما غیر قابل باور،یادم نمیاد کامل مرد عنکبوتی بازی یا فیلمشو تماشا کرده باشم حتی ونوم هم چند تیکه دیدم پاکش کردم.فضای ابر قهرمانی بشدت پر حجم بزرگ کردن انقدر میخوان بسازن که ملت فکر کنن چنین موجوادتی هستن و میتوان شد.من فکر نمیکنم انسان تاب چنین تغییر ژنتیک تحمل کنه که هالک بشه و یا مرد عنکبوتی و یا ونوم اینجور مسخره بازیها،اما پشت پرده این فیلمها چیزهای هست که میشه فهمید دنبال چه هستن صنعت فیلم سازان،نجات دنیا توسط این جنگولک بازیها😂😂😂😂،ساختن کاراکتر بزرگ در ذهن جامعه مخصوصا جامعه ای که ابر قهرمانان افسانه ای خود را دارن و به فراموشی سپرده بشن و این موجودات ابر قهرمان کلا دنیا باشن.شخصا با دید مسخره اینارو تماشا و سعی بر اینکه فیلمها بر اساس واقعیت تماشا کنم و یا علمی تخیلی که برای پیشرفت بشریت باشن

 • Alucard64 گفت:

  اقای فرجی از این عکسا نزار شبا خوابمون نمیبره

 • Grandwarden گفت:

  بنظرم اگر مرد عنکبوتی را از دنیای سینمایی مارول خارج کنن، در آینده شاهد اکران همزمان فیلم ها و بازی های این ابرقهرمان توسط سونی خواهیم بود.
  دنباله ونوم رو هنوز تماشا نکردم ولی طبق نقد ها ظاهرا این فیلم هم زیاد تعریفی نداره.
  امیدوارم سونی در ادامه راه روی روند تولید فیلم هاش تمرکز بیشتری بذاره.