تصویری از مقایسه‌ی حجم عضلات کریتوس در God of War: Ragnarok و God of War 2018 منتشر شد

31 شهریور 1400 - 13:03

استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica) بازی God of War قبلی را در سال 2018 منتشر کرد، با این حال ظاهرا در دنباله‌ی این بازی که با عنوان Ragnarok شناخته می‌شود، یک کریتوس به نسبت بسیار حجیم‌تر را شاهد هستیم. قرار دادن کریتوس نسخه‌ی سال 2018 در کنار قهرمان God of War: Ragnarok، به خوبی نشان می‌دهد که این شخصیت به چه میزان حجم عضلات خود را در فاصله‌ی این دو بازی افزایش داده است.

همچنان تا انتشار بازی God of war: Ragnarok زمان زیادی باقی مانده است، اما تعدادی از طرفداران جزئیات ریز متعددی را از تریلرهای کوتاه منتشر شده از این بازی به دست آورده‌اند. به تازگی یکی از کاربران شبکه‌ی ردیت (Reddit) تصویری را که نیم تنه‌ی بالایی کریتوس را نشان می‌دهد، از یکی از تریلرهای اخیر بازی God of War: Ragnarok بیرون کشیده و در کنار تصویر مشابهی از نسخه‌ی 2018 قرار داده است. گرچه در نسخه‌ی Ragnarok شخصیت کریتوس زره بیش‌تری به تن دارد، اما همان طور که مشاهده می‌کنید افزایش حجم عضلات سینه، بازو و شانه‌های خدای جنگ، به سادگی قابل تشخیص است.

God of War

به عنوان قهرمان سری God of War، ادامه یافتن افزایش حجم عضلات کریتوس به نظر منطقی است، اما ایجاد این میزان تفاوت در فاصله‌ی نسخه‌ی 2018 و عنوان Ragnarok، ممکن است موجب تعجب برخی از طرفداران گردد. از زمان آغاز این سری، کریتوس دچار تغییرات متعددی شده است. اما احتمالا ظاهر او در بازی God of War Ragnarok، این شخصیت به اوج مطلق خود برساند.

یکی از مواردی که ممکن است موجب شده باشد کریتوس به تقویت قوای جسمی خود ادامه دهد، غم از دست دادان همسرش است؛ کسی که کریتوس بخش غالب بازی God of War 2018 را به افتخار به او پرداخت. البته این هم ممکن است که مبارزاتی که در این نسخه تجربه کردیم، باعث افزایش سایز کریتوس شده باشند، اما در این صورتی می‌بایست عضلات خشک‌تری را در او شاهد باشیم. البته در تریلرهای بازی God of War: Ragnarok، آترئوس را می‌بینیم که بزرگ‌تر شده است و به همین دلیل، بعید نیست کریتوس نیز با تقویت جسمی خود، در تلاش برای حفاظت از پسرش در مقابل تهدیدهای بزرگ‌تر باشد.

بازی God of War: Ragnarok در سال 2022 برای کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد. شما همراهان گرامی می‌توانید سایر مطالب مرتبط با این بازی را از طریق این نشانی دنبال کنید.

Moein MM2Vito scalettaAmirhossein80P.morgankanameخدای جنگ رگناروکDk-_-ManKurosonlykorosawajohn117XDAVOODXMatin_khکسری نراقی-amirhosein-HYSAli Hassan nejadآرینMax22@alistar#ONLY_PS5more
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید