تیزری از بازی Project Magnum منتشر شد

محمدمهدی روح‌الامینی
۱۱ شهریور ۱۴۰۰ - 19:27
بازی Project Magnum

تیزری از بازی جدید استودیوی نَت گیمز (NAT GAMES)، عنوان Project Magnum که در سبک لوتر شوتر خواهد بود، در کانال یوتیوب پلی‌استیشن منتشر شده است.

عنوان Project Magnum ترکیبی از عناصر سبک نقش آفرینی با مبارزات سوم شخص را ارائه خواهد داد و برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر خواهد شد.

نَت گیمز در سال ۲۰۱۳ تاسیس شد و در حال حاضر تیمی از توسعه دهندگان متخصص سبک MMORPG در آن فعال هستند. این استودیو خود را به عنوان یک استودیوی حرفه‌ای در توسعه‌ی بازی‌های سبک نقش آفرینی معرفی کرده است. در حال حاضر، اطلاعات بسیار کمی در مورد آخرین و جدیدترین پروژه‌ی نَت گیمز، عنوان Project Magnum، فاش شده است، اما به محض ارائه‌ی جزئیات بیشتر، شما را در جریان خواهیم گذاشت.

بازی Project Magnum شامل محیط و جلوه‌های بصری بسیار زیبایی خواهد بود. همچنین، شخصیت‌های جالب و جذابی در طول این بازی وجود دارند که با آن‌ها روبرو خواهید شد. سیستم مبارزات بازی نیز از مهارت‌های بسیار مختلفی برخوردار است که بازی‌بازان با استفاده از هر کدام از این مهارت‌ها قادر خواهند بود تا به شکلی دلخواه به مبارزه با دشمنان خود بروند.

بدون شک، شکل بازی‌های آنلاین با گذشت زمان به صورت مداوم تغییر می‌کند، اما تمایل به لذت بردن از تجربه‌ی یک رقابت با سایر بازی‌بازان به هیچ وجه تغییر نخواهد کرد. ما معتقدیم که ارزش والای سبک نقش آفرینی، ریشه در روابط بین بازی‌بازان دارد و در همین راستا، می‌خواهیم بازی‌هایی بسازیم که خود توسعه دهندگان نیز بتوانند از آن‌ها لذت ببرند.

علاوه بر این، ما در استودیوی نَت گیمز قصد داریم تا فضایی بسازیم که در آن تمامی توسعه دهندگان مورد احترام باشند و بازی‌های خود را با رضایت کامل و علاقه‌ای بی‌پایان به ثمر برسانند. با در نظر گرفتن اهداف بلند مدتی که استودیوی ما دارد، قصد داریم تا موفقیت جدیدی در صنعت بازی کره به ثبت برسانیم.

دانلود ویدیو

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در این مورد چیست؟ به نظرتان عنوان Project Magnum چگونه بازی خواهد بود؟ نظرات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

Orin

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید